Photoshopta daireler oluşturma ve layer'a style ekleme

Photoshop Dersleri - Photoshopta daireler oluşturma ve layer'a style ekleme ...

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 26-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar, çoğu arkadaş photoshopta birşeyleri bilmiyor bizde yardımcı olmaya çalışıyoruz...
Şimdi derste de daireler nasıl oluşturacağımızı, bu dairelere nasıl style ekleyeceğimizi ve de styleleri style olmayan bir layer'a nasıl kopyalayacağımızı gösterdim...İnşallah yararlı olur =)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi, güzel, hoş ama şu videoları hazırlarken yazma olayını yapmasanız. İnanın beklemekten gına geliyor. Ya da şöyle bir şey olamaz mı? Mesela ekran ikiye bölünse, bir yanda yazdığınız alan olsa bir yanda da işlemleri yapsanız. Böyle bir şey nasıl hazırlanır bilmiyorum ama bu bekleme olayı çok can sıkıcı, zaten işlemleri yaparken takılan biri buradan da sorabilir.

Yine de emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 27-10-2010 #3
İyi, güzel, hoş ama şu videoları hazırlarken yazma olayını yapmasanız. İnanın beklemekten gına geliyor. Ya da şöyle bir şey olamaz mı? Mesela ekran ikiye bölünse, bir yanda yazdığınız alan olsa bir yanda da işlemleri yapsanız. Böyle bir şey nasıl hazırlanır bilmiyorum ama bu bekleme olayı çok can sıkıcı, zaten işlemleri yaparken takılan biri buradan da sorabilir.

Yine de emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.
haklı olabilirsiniz, yazı yazmaktan gına geliyor bazen, bir işlem yaptığımda bunu neden yaptığımı anlatmakta zor oluyor...wordpress sitem için elimden geldiğince dersler hazırlamaya çalışıyorum =) bir daha ki derste yazılara fazla ağırlık vermemeye çalışırım ...
Bu mesajdan alıntı yap
kralcıplak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kralcıplak

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 27-10-2010 #4
ya ben cs3 kullanıyorum blending option calısmıyo
Bu mesajdan alıntı yap

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 28-10-2010 #5
ya ben cs3 kullanıyorum blending option calısmıyo
cs3 altındaki photoshop sürümlerinde bleending options seçeneği vardır, bi yerde takılıyor olmalısınız dikkatli izlemenizi tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap