Photoshopta dekupe ettigimiz resmi Quark'a çağırmak...

QuarkXPress - Photoshopta dekupe ettigimiz resmi Quark'a çağırmak... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar photoshopta dekupe ettim resmi ve EPS olarak kaydettim.fakat quarkxpress e bu biçimlendirdigim resmi ekleyemiyorum.Yani normal bi resim alanı acıp ekliyorum amakare veya dikdörtgen alanın içine resimi koyuyo ...

Alt 13-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photoshopta dekupe ettim resmi ve EPS olarak kaydettim.fakat quarkxpress e bu biçimlendirdigim resmi ekleyemiyorum.Yani normal bi resim alanı acıp ekliyorum amakare veya dikdörtgen alanın içine resimi koyuyo kenalada bosluklar oluyo.Ben resim alanının o resmin girintilerine cıkıntılarına göre sekil almasını istiyorum...teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 15-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardes dekupe resmi eps değil de tif olarak kaydedip çağırsan sorun olmayacak quarkının xtensionlarında bir problem var muhtemelen korsan Photoshopta dekupe ettigimiz resmi Quark'a çağırmak... tif olarak kaydet ve tekrar çağır iyi çalışmalary
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-11-2008 #3
teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
ZaMaRKoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZaMaRKoS

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-11-2008 #4
qUARK'IN ÜST SÜRÜMLERİ YANİ 6,5 VEYA 7 GİBİ SÜRÜMLERİ PSD OLARAKDA GÖRÜYOR ? bU RESİMDE NASIL GÖSTERMEK İSTİYORSAN ÖRNEĞİN YAZININ İÇİNE KESİK BİR RESMİ KOYUP YAZILARI OTOMATİK OLARAK AYARLAMAK İSTİYORSAN CTRL+T AUTO İMEGE VEYA MANUEL İMEGE MANUEL İMEGEDE KENDİN AYARLAYABİLİRSİN
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cagirmak, dekupe, ettigimiz, photoshopta, quarka, resmi