photoshopta ekrana görüntü gelmiyor lütfen yardım

Photoshop - photoshopta ekrana görüntü gelmiyor lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar photoshopta ekrana görüntü gelmiyor lütfen yardım edin arkadaşlar.P shop açıyorum resim gelmesi gerekirken hiç bir şey gelmiyor.İkonlar ve diğer herşey layerlar dahil geliyor ama görüntü açamıyor.neden acaba çaresini ...

duhast-tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duhast-tr

Grafiker / Ankara

Alt 21-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopta ekrana görüntü gelmiyor lütfen yardım edin arkadaşlar.P shop açıyorum resim gelmesi gerekirken hiç bir şey gelmiyor.İkonlar ve diğer herşey layerlar dahil geliyor ama görüntü açamıyor.neden acaba çaresini bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

okidokii06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okidokii06

Grafiker / Ankara

Alt 08-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynısı bende de oldu bende çok uğraştım ama bulamadım. vista da olmuyordu windows7 kurdum cs3 te hiçbir problem yok cs4 te sayfa ekrana gelmiyor; fakat layer paneli felan her şey çalışıyor mesela görmediğim sayfayı boyuyorum layer panelinde beliriyor boyadığım yer. Ekran kartı driverlarını güncelledim bilgisayarı yeniden başlatana kadar düzeliyor pc yi yeniden başlatınca yine aynı...
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2010 #3
Preferences ----- Performance ayarlarında GPU Settings bölümünde Ekran kartı ile ilgili bir tik var orayı aktif pasif yaparak denemenizi tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ekrana, gelmiyor, görüntü, lütfen, photoshopta, yardım