Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma

Photoshop Dersleri - Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma ...

hitaf1979 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hitaf1979

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma konulu bir ders açabilmeniz mümkünmü ? yani taranmış bir deseni film çıktısı haline getirmek için örnek olarak 2 renkli bir deseni renk 1 renk 2 olarak nasıl ayrılacağını içeren bir ders olabilirmi acaba ? sevgilerimle . . .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hitaf1979 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hitaf1979

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma kimse cevap vermediğine göre pek mümkün deil gibi görünüyor sanırım Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma
Bu mesajdan alıntı yap
ShotOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShotOne

Grafiker / Denizli

Alt 05-06-2010 #3
Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma kimse cevap vermediğine göre pek mümkün deil gibi görünüyor sanırım Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma
Dostum eğer halen çözemediysen bu konuda yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 06-06-2010 #4
Emprime baskı nedir? Biri açıklarsa öğrenmiş oluruz...
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2010 #5
kimse sallamamış
Bu mesajdan alıntı yap
tolga_1500 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_1500

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 25-03-2011 #6
merhabalar shotone kardeşim siz ve sizin gibi insanların bu sitede olması ve benim gibi bilmeyen insanlara yardımcı olup bildiklerini paylaşım içinde bulunması takdire şayan.benim size olan sorum hitaf arkadşımızınkinden farklı değil "Photoshopta emprime baskı için taranmış deseni renklerine ayırma konulu bir ders açabilmeniz mümkünmü ? yani taranmış bir deseni film çıktısı haline getirmek için örnek olarak 3 renkli yada tek renkli bir deseni renklerine nasıl ayrılacağını içeren bir ders olabilirmi acaba?"ben tekstil sektöründe yeniyim ve konu hakkında birşey bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.sorumun cevaplarını sitede arkadaşlarla paylaşmanın yanında******************** adresine mail atarsanız sevinirim.çünkü internete sürekli girmek gibi bir şansım yok.tşklr
Bu mesajdan alıntı yap
orhanbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-04-2011 #7
çok eski bi konu ama ben yardımcı olayım eğer cevap bulamadıysan photoshopu kulllanıyorum ama fazla değil ben corel de bu işi çok iyi yapan biriyim
eğer corel varsa elinin altında kolay
print>color>print spretion butonunu seciyorsun daha sonra
separations diye bi buton var orda eğer çalışman cmyk ise 4 değilse renk sayısı kadar renk kutusu çıkar ordan istediğin renkleri verip çıktı alabilirsin zaten 4 renk olmalı çalışma cmyk ise ayrıyetten pantone renk varsa onlarıda gösteriyor
Bu mesajdan alıntı yap