Photoshop'ta İki Resmi Yan Yana Getirmek Videolu Anlatım!..

Photoshop Dersleri - Photoshop'ta İki Resmi Yan Yana Getirmek Videolu Anlatım!.. Sponsorlu Bağlantılar Günümüzde bir çok arkadaş kız arkadaşıyla resimlerini birleştirmek istiyorlar. Lakin böyle kolay bir şeyi yapamıyorlar. İşte bende böyle kolay ve basit konular hakkında hazırladığım videolardan birisini yayınlamak istedim. ...

iecismail isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iecismail

Grafiker / Ankara

Alt 27-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde bir çok arkadaş kız arkadaşıyla resimlerini birleştirmek istiyorlar. Lakin böyle kolay bir şeyi yapamıyorlar. İşte bende böyle kolay ve basit konular hakkında hazırladığım videolardan birisini yayınlamak istedim. Umarım beğenirsiniz..

Emre ÇAĞIRAN
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum içinde uygun alanlar dışında reklam yapmak yasaktır.
Bu kurallara riayet ederek paylaşımlarınızı yapınız.

''Kanalınızın reklamını yapmak için lütfen iletişim üzerinden forum yönetimi reklam alanları sözleşmeleri için form doldurup gelecek cevabı bekleyiniz.''
Bu mesajdan alıntı yap
iecismail isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iecismail

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2014 #3
Forum içinde uygun alanlar dışında reklam yapmak yasaktır.
Bu kurallara riayet ederek paylaşımlarınızı yapınız.

''Kanalınızın reklamını yapmak için lütfen iletişim üzerinden forum yönetimi reklam alanları sözleşmeleri için form doldurup gelecek cevabı bekleyiniz.''
Kanal reklamı yaptığımı düşünmüyorum! Sonuçta karşındaki site YoUTUBE burada herkes bir video paylaşımı yapıyor. Bende insanları bilgilendirme amacı video yüklüyorum bu kadar basit.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-03-2014 #4
Kanal reklamı yaptığımı düşünmüyorum! Sonuçta karşındaki site YoUTUBE burada herkes bir video paylaşımı yapıyor. Bende insanları bilgilendirme amacı video yüklüyorum bu kadar basit.
Sizin ne düşündüğünüz beni ilgilendirmiyor. Bir uygulamanız var ve ''kanalımı beğenirseniz sevinirim'' gibi ifadeniz sonucu uyarı alıyorsunuz o kadar.

Uyarıyı dikkate almanızda fayda var.
Sizinle tartışmaya değil, sizi forum kurallarına uymanız için uyarmaya geldim.

Bir sonrakine uyarmaya da gerek duymam. Bu kadar basit.
Bu mesajdan alıntı yap