Photoshop'ta kopyalama sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop'ta kopyalama sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Photoshop CS 3 kullanıyorum. Bir internet sitesindeki fotoğrafı sağ tuş tıklayıp kopyala dedikten sonra PS'a geçiyorum ve yapıştırdığımda o işlem yerine eski kopyalama işlemini yapıştırıyor. Ekran görüntüsü ...

ShaLaLa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShaLaLa

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Photoshop CS 3 kullanıyorum.
Bir internet sitesindeki fotoğrafı sağ tuş tıklayıp kopyala dedikten sonra PS'a geçiyorum ve yapıştırdığımda o işlem yerine eski kopyalama işlemini yapıştırıyor.

Ekran görüntüsü alıp yapıştırmaya çalıştığımda da aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

Gün içerisinde çok sayıda PSD'de çalıştığım için programı kapatıp açmak çok zaman kaybettiriyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fotoğrafı farklı kaydet seçeneği ile masaüstüne kayıt edip oradan almayı deneyin veya direkt internetten ps deki çalışma alanına sürükleyin.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap