photoshopta kumas dokusu vermek

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshopta kumas dokusu vermek Sponsorlu Bağlantılar belki bilenleriniz vardir second life icin kiyafet yapmak istiyorum. yalnzi düz resim olarak görünmesin gercekci olsun diye kumas dokusu vermek istiyorum. bu konuda yardim isticem cünkü bilmiyorum. bir ...

Blasphemous isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Blasphemous

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 03-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

belki bilenleriniz vardir second life icin kiyafet yapmak istiyorum. yalnzi düz resim olarak görünmesin gercekci olsun diye kumas dokusu vermek istiyorum.
bu konuda yardim isticem cünkü bilmiyorum.
bir kac bilene sordum bana araclari söyledi
su konuda bahsettigim gibi
http://www.grafikerler.net/photoshop...al-t45285.html

ama onlarin nerede oldugunu bilmiyorum bende ki almanca, ingilizcesi söylendiginde ne oldugunu bilmiyorum :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Verebileceğin hazır desenler varsa elinde Pattern nasıl yüklenir? nasıl yükleyebileceğin ve nasıl kullanacağın hakkında detaylı bilgi var. Sadece birazcık araştırma yaparsanız forum içinde benzer konularında olduğunu görebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Blasphemous

Alt 03-04-2009 #3
malesef yok. bende zaten patternleri buldum az önce ama pek kiyafet icin kumas deseni yok :/
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #4
Patterns burda birkaç tane var..Renklerini değiştirip kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Blasphemous

Alt 03-04-2009 #5
tesekkür ederim eve gidince indirecegim ama bunlar pek kumas deseni gibi degil acaba elinde kumas deseni olan var mi?
Bu mesajdan alıntı yap

Blasphemous

Alt 03-04-2009 #6
dodge tool burn tool liqufy
ve bunlar nedir?

kötü bi sey ya bana dendiginde anlamiyorum ne oldugunu ama bi bakiyorum psd de en cok kullandigim sey cikiyo photoshopta kumas dokusu vermek
Bu mesajdan alıntı yap
berfin78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berfin78

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 04-04-2009 #7
Bazen böyle aksilikler olabiliyorphotoshopta kumas dokusu vermekbende photoshopu ingilizce versiyonda öğrendim.hatta tam öğrendim denilemez çalışmalar devam ediyor photoshopta kumas dokusu vermekneyse tam kelime karşılıklarını bilmesemde deneye deneye neyin ne işe yaradığını anlayailiyordum.sonra türkçe versiyonu kurdum kafam çok karıştı hiç bişey yapamaz hale geldim photoshopta kumas dokusu vermeken sonunda yeniden ingilizce versiyona döndüm.almanca olması sizin için avantaj diyemeyeceğim çünkü genelde internette ingilizce anlatımlar var.sizin içinde ingilizceye geçmesi zor olabilir.buda zaman kaybına neden olabilir.bence en iyisi kelime çevirisi ile öğrenmeniz olabilir.bunun için dil çeviri proogramları veya tarayıcı eklentileri var.ben fikrim bu en kısa yol en iyi bildiğiniz yoldur tezinden yola çıkarsak şuana kadar öğrenmiş olduğunuz yolda ilerlemenizi haddim olmayarak tavsiye edebilirim photoshopta kumas dokusu vermekbaşarılar..
Bu mesajdan alıntı yap