Photoshop'ta madde işaretleri!!!

Photoshop - Photoshop'ta madde işaretleri!!! ...

rhmrv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rhmrv

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Photoshopta aşağıdaki şekilde madde işaretlerine nerden ulaşabilirim(varsa)
  • madde
  • madde

yoksa eğer yapabilcek alternatiflerim neler olabilir?

teşekkürler Photoshop'ta madde işaretleri!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 13-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anlaşılmadı resimleyebilirmisin
Bu mesajdan alıntı yap

rhmrv

Alt 14-08-2016 #3
anlaşılmadı resimleyebilirmisin

yazı yazarken madde işaretlerini eklemem gerekiyor ( yazının başında büyük bi nokta varya heh işte o Photoshop'ta madde işaretleri!!! )
  • elma
  • armut
  • ayva

şeklinde sırasız listeler için çeşitli madde işaretleri kullanmak istiyorum ama bulamadım bir türlü
Bu mesajdan alıntı yap
utkuyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utkuyildiz(22)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2016 #4
yazı yazarken madde işaretlerini eklemem gerekiyor ( yazının başında büyük bi nokta varya heh işte o Photoshop'ta madde işaretleri!!! )
  • elma
  • armut
  • ayva

şeklinde sırasız listeler için çeşitli madde işaretleri kullanmak istiyorum ama bulamadım bir türlü
Merhabalar,

Aslında çok kolay birkaç yolu var.

1- Word listeleme işini yapabilecek bir text ayarına sahip. Orada tüm yazıyı yazıp kopyalamak.

2- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu ile numpadde bulunan "7" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+7 )

3- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu basılı iken numpadde bulunan rakamlarda sırasıyla "0149" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+0149 )

Bunun haricinde bilen varsa paylaşabilir bizde bilgimize bilgi katalım Photoshop'ta madde işaretleri!!!
Bu mesajdan alıntı yap

rhmrv

Alt 16-08-2016 #5
Merhabalar,

Aslında çok kolay birkaç yolu var.

1- Word listeleme işini yapabilecek bir text ayarına sahip. Orada tüm yazıyı yazıp kopyalamak.

2- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu ile numpadde bulunan "7" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+7 )

3- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu basılı iken numpadde bulunan rakamlarda sırasıyla "0149" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+0149 )

Bunun haricinde bilen varsa paylaşabilir bizde bilgimize bilgi katalım Photoshop'ta madde işaretleri!!!

Teşekkür ederim çok işime yaradı.. Photoshop'ta madde işaretleri!!! Photoshop'ta madde işaretleri!!!
Bu mesajdan alıntı yap