photoshopta makyaj malzemeleri çizimi

Serbest Çalışmalar - photoshopta makyaj malzemeleri çizimi ...

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese iyi geceler yeniden... makyaj malzemelerini çizmiştim zamanında üstüste acayip şekilde yerleştirmektense kendimce çalışma yapmıştım. emin değilim ama ilk reklamsı photoshopta makyaj malzemeleri çizimi denemem bile olabilir bu...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 14-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siyah zemine efektler verirsen daha hoş durur giibi geliyor bana...
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #3
bana yapılması gereken o kadar çok şey var gibi geliyor ki... photoshopta makyaj malzemeleri çizimi zaten dedim ya asıl amacım makyal malzemelerini çizmiştim, onları işe yarar hale getirmekti. şimdiki aklım olsa bir hayli farklı olurdu. çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 14-09-2008 #4
bence denemen lazım veya siyahın koyuluğunu azaltıp ürünlere gölge (ismini tam hatırlamıyorum) verirsen cok cezbedici bir görüntü çıkar ortaya....
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #5
aslında bu çalışmanın psd si durmuyor... olsaydı ben de çok sevinecektim. hepsini ayıklamak zaman alır. yeniden çizmek olabilir aslında... eğer yaparsam yeniden koyarım söz.
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 14-09-2008 #6
calısmalara uc boyut goruntusunu katmak ıcın daha cok deneme yapmalısın daha farklı efektler ve renk gecıslerı deneyebılırsın mesela.. baslangıc için fena degıl
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #7
evet çok denemem oldu bunlardan sonra. bevel and emboss ağırlıklı bunlarda ama baze renk oyunları tek başına bile çok güzel etkiler yaratıyor. çok teşekkür ederim shedesign
Bu mesajdan alıntı yap
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #8
seni eleştirmek pek belki bana düşmez ama ama çok yapmacık duruyorgibi geldi resmide sembolize etsen nasıl olur sence ama psd si olsaydı tabii photoshopta makyaj malzemeleri çizimi
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 14-09-2008 #9
Aman tanrım, kozmetik sektörü yıkılmak üzere photoshopta makyaj malzemeleri çizimi Allah var slogan süper photoshopta makyaj malzemeleri çizimi çalışmaya zaten gerekli yorumlar gelmiş, bence bir açıdan başarılı olmuş , sektörün eteklerini havalandıracak bir slogan yaratmışsın...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #10
muzip eleştireceksin tabi! herkese düşer eleştirmek. içimin rahat oluşu her geçen gün gerçeğe daha yakın oluşundan çizimlerimin. asla mükemmel değiller; olmayacaklar... ama en i yakalayacağım çalışarak.teşekkür ederim.

yosa ben sloganlarda kendime bir güvenirirm anlatamam. alçakgönüllü olamayacağım o konuda photoshopta makyaj malzemeleri çizimi çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cizimi, makyaj, malzemeleri, photoshopta