photoshopta myspace tasarımı yapmak ve kodlamak

Photoshop - photoshopta myspace tasarımı yapmak ve kodlamak ...

rapperislife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rapperislife

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

ünlem

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopta myspace tasarımı nasıl yapılır ve kodlanır lütfen biri yardım etsin.!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
my spaces photoshopda yapılmıyor kodlar zaten içinde var sen sadece resimlerini üstündeki yazıları v.s ps corel ai hangi program oldugu önemli değil onları herhangi programda yapıorsun kodlarda sitenin kendi içinde düzenleme de var
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 28-07-2010 #3
my spaces photoshopda yapılmıyor kodlar zaten içinde var sen sadece resimlerini üstündeki yazıları v.s ps corel ai hangi program oldugu önemli değil onları herhangi programda yapıorsun kodlarda sitenin kendi içinde düzenleme de var

çok emin konuşmamak daha iyi değil mi photoshopta myspace tasarımı yapmak ve kodlamak çünkü benim arkadaşım myspace tasarımı yapmakta, photoshopta 983 px genişliğinde bir tasarım yapıyor daha sonra bu yaptığı tasarımı slice tool ile parçalıyor sonra frontpage de tablolar çiziyor tablolar çizdikten sonra resimleri yerleştiriyor daha sonra da kodları alıyor myspace yerleştiriyor ve daha sonra resimleri upload ediyor resimleri upload urllerini de kodun içindeki resim url ile değiştirdikten sonra hazır sana myspace tasarımı mp3 çalar slayt gibi şeyler tamam myspace de mevcut...photoshopta myspace tasarımı yapmak ve kodlamak
Bu mesajdan alıntı yap
ozd3m1r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozd3m1r

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 22-02-2011 #4
dışardan bakınca çook zor gibi geliyor photoshopta myspace tasarımı yapmak ve kodlamak ilerleyen günler de yapıcam bakalım bende
Bu mesajdan alıntı yap