Photoshop'ta Pasta Dilimi Grafiği Nasıl Yapılır?

Afiş Tasarımı - Photoshop'ta Pasta Dilimi Grafiği Nasıl Yapılır? Sponsorlu Bağlantılar Herkese Merhabalar... Bir tasarım için Photoshop'ta 3D veya normal (Resimdeki gibi) Pasta Dilimi Grafik tablosu yapmak istiyorum. Nasıl yapıldığına dair yardımlarınızı bekliyorum....

MsNEMIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MsNEMIR

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Merhabalar...
Bir tasarım için Photoshop'ta 3D veya normal (Resimdeki gibi) Pasta Dilimi Grafik tablosu yapmak istiyorum. Nasıl yapıldığına dair yardımlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese Merhabalar...
Bir tasarım için Photoshop'ta 3D veya normal (Resimdeki gibi) Pasta Dilimi Grafik tablosu yapmak istiyorum. Nasıl yapıldığına dair yardımlarınızı bekliyorum.

bence Excel de yap 3D veya 2D ,sonra pdf olarak kaydedip photoshop alabilirsin,daha pratik olur

Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbroke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbroke(24)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 05-07-2011 #3
bence Excel de yap 3D veya 2D ,sonra pdf olarak kaydedip photoshop alabilirsin,daha pratik olur

saol kardeş arkadaştan önce bana yaradı
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-07-2011 #4
Ps de yok diye biliyorum ama yine de emin değilim fakat illustrator kulanıyorsanız orada rahatlıkla yapabilirsiniz.

karşınıza çıkan tabloya değerleri yazın yanı kaç adet dilim olacaksa ona göre tablodaki pencerelere ve dilimleri büyükten küçüğe girebilirsiniz, daha sonra dilimleri tek tek seçip renk verebilirsiniz.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap