photoshopta resim boyamayı hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyororum.

Photoshop Dersleri - photoshopta resim boyamayı hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyororum. ...

melsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melsa(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben photoshop'ta karikatür veya çizerlerin resimlerini nasıl boyadıklarını öğrenmek istiyorum. photoshop' u orta düzeyde biliyorum. ama bir resmi renklendirme(boyama) yapmak için hangi yöntemler kullanılıyor bir renk paleti nasıl oluşturuluyor öğrenmek istiyorum. Ayrıca bu konuda internetten görsel anlatımlar varmı veya birebir ders verecek arkadaşlar varsa hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyor benim için çok acil
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zkursatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zkursatt(35)

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karikatür boyamanın en zevkli tarafi siyah beyaz sayfalardan calısmanın kolaylığı dır
Resmi actıktan sonra drekt olarak ctrl+j tusuna basarak layer ından bir kopya oluşturmak ve bu kopya layer üzerinde calısmandır .
Klavyeden w harfine basarak magic tool secersin ve resim ezerinde secmek istediğin yeri tıklarsın daha sonra ctrl + u yada ctrl +b tuşlarına basark seçili alana istediğn rengi vere bilirsin diğer boyama yapacagın alana gitmeden önce ctrl+d tuşuna basmayı unutma ki seçili alan kalksın kopya layer üzerinde olduğundan emin ol yoksa secim komutun renk vermeyecektir komut calışmaz . eğer ki sorun olur sa yine yazarsın kolay gelsin ..
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-01-2009 #3
bu konuda bir cevabım yok benim sadece başlık dikkatimi çektiphotoshopta resim boyamayı hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyororum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, boyamayi, gerekiyororum, hizli, ogrenmem, photoshopta, resim, sekilde