Photoshopta Resimde begenmediğimiz bir yeri orjinal bir şekilde silmek..

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshopta Resimde begenmediğimiz bir yeri orjinal bir şekilde silmek.. Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar sizden bu konu hakkında yardım istiyorum.bir resmim var ama arka tarafındaki bir insanı oradan silmek istiyorum orjinal bir şekilde.nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler....

Nisay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nisay

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar sizden bu konu hakkında yardım istiyorum.bir resmim var ama arka tarafındaki bir insanı oradan silmek istiyorum orjinal bir şekilde.nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Stamp tool ile çevreye uygun şekilde dokuyu değiştirin...
Bu mesajdan alıntı yap
Nisay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nisay

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-10-2009 #3
resimli olarak anlatımınız olursa cok memnun olurum teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2009 #4
Araçlardan stamp tool aracını seçip;fotoğrafta kopyalamak istediğiniz kısma gelerek klavyedeki ALT tuşuna basarak ve mouse tıklayarak ile bir kopya almalısınız.
Kopyaladığımız bölümü istediğimiz alana gelerek aynı fırçayla boyar gibi dokuyu taşıyorsunuz. Fırça büyüklüğünü ve sertliğini ayarlayabilirsiniz aynı fırça gibi.
Kopyayı aldıktan sonra yeni bir layer açın önce orada boyama hareketini yapın daha anlaşılır olur, sizin için.Resimli ders şu an için ekleyemiyorum; çok üzgünüm. Ama ana fikir alt tuşu ile fotoğrafa tıklamak....Photoshop ve Araçlar (Tools) Ders 1 burada clone stamp tool'un hangisi olduğunu görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap