photoshopta saç yapma

Photoshop - photoshopta saç yapma ...

photoshopta saç yapma
azazil32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azazil32

Öğrenci (Diğer) / Antalya

photoshopta saç yapma

Alt 18-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar youtube da alexander koshelkov'un yaptığı bir sunumda sıfırdan gerçekçi bir saç efekti veriyor videoyu izledim hangi fırçayı kullandı bir türlü çözemedim bir yardım edin hangi eklenti veya fırça şimdiden teşekkürler

ayrıca göz renklendirmeleride çok güzel onu nasıl yaptı bunu da açıklayabilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

azazil32

Alt 18-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
haydi arkadaşlar hiç kimse bilmiyormu ya tek güvencem buraydı
Bu mesajdan alıntı yap
reddark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddark

Grafiker / Aydın

Alt 20-04-2013 #3
Adam çizim yapıyor %500 Grafik Tablet kullanıyor. Tabletlere hakim biri yazmalı. Artı olarak gözün seçiminde quick mask kullanıyor hızlı olduğundan seçimsiz gibi görünüyor. sonrasında hue saturation ile ulaşabilirsin. daha gerçekçi olabilmesi için ışık gölgeyi kendi göz zevkine göre verebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

azazil32

Alt 22-04-2013 #4
peki arkadaşım bana forumda bana cevap verebilecek bir tablet uzmanı tanıyor musun ayrıca verdiğin cevap için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-04-2013 #5
peki arkadaşım bana forumda bana cevap verebilecek bir tablet uzmanı tanıyor musun ayrıca verdiğin cevap için teşekkür ederim
Realistik çizimler tek bir brush ile yapılmaz. Ve işin kötü tarafı hangi brush derseniz bunu anca alexander'a sormak lazım. Çünkü yüzlerce binlik brush setleri internet ortamında bedava kullanıma sunulmuştur...
Bu mesajdan alıntı yap

azazil32

Alt 22-04-2013 #6
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

azazil32

Alt 26-04-2013 #7
peki sizin bana tavsiye edebileceğiniz bu saç konusunda bir eklenti veya fırça varmı nette hep hazır şekiller var
Bu mesajdan alıntı yap