Photoshopta Save Etme Sorunu

Photoshop - Photoshopta Save Etme Sorunu ...

chd26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chd26

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta Bir Çalışmayı Save For Web Yapabiliyorum Ancak Save Veya Save as Dediğimde Yeni Pancere Açılır Açılmaz Kapanıyor Ve Program Donuyor..

Programı Yeniden Kurmayı Denedim.. C Diskinde İdİ D Diskine aldım yinede sorun ortadan kalkmadı yardımcı olursanız sevinirim

selametle
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayarınızda yada programın setup un da bir bug oluşmuş olabilir. Başka bir bilgisayarda kurmayı denedinizmi ? Bilgisayarınızdamı problem yoksa programının setup undamı problem bunu anlamak için başka bir bilgisayarda deneyin. Ayrıca program hiç bir hata vermedenmi kapanıyor ? ..
Bu mesajdan alıntı yap
Mad_Desinger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mad_Desinger(37)

Grafiker / Ankara

Alt 02-09-2008 #3
Sürümü eksik. Tam sürümünü bulursan iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

chd26

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #4
Bilgisayarınızda yada programın setup un da bir bug oluşmuş olabilir. Başka bir bilgisayarda kurmayı denedinizmi ? Bilgisayarınızdamı problem yoksa programının setup undamı problem bunu anlamak için başka bir bilgisayarda deneyin. Ayrıca program hiç bir hata vermedenmi kapanıyor ? ..
kapanmıyor donuyor.. sonra görev yöneticinden kapatmak zorunda kalıyorum .. teşekkür ederim ilgilendiğin için..
Bu mesajdan alıntı yap

chd26

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #5
Sürümü eksik. Tam sürümünü bulursan iyi olur.
cs3 extended sanırım.. bu güncellemeleri kabul etsem sorun kalkarmı acaba..?

Cevap için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #6
premiumdan paket olarak yükleme yapıldığı zaman varabiliyor böyle problemler. illustrator, acrobat vs... tek tek kurmayı deneyin tavsiyem.
Bu mesajdan alıntı yap

chd26

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #7
premiumdan paket olarak yükleme yapıldığı zaman varabiliyor böyle problemler. illustrator, acrobat vs... tek tek kurmayı deneyin tavsiyem.
teşekkür ederim cevap için ama master collection kullanıyorum hepsini nasıl teker teker kurucam oda ayrı bi mesele.. başta sorun yoktu kaydedebiliyordum şimdi başladı bu save sorunu .. başka kimsenin başına gelmemiş sanırım yoksa çözümü çıkardı hemen :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #8
benim başıma geldi ben oradan biliyorum. konu farklıydı ama olsun.... ben yine de bozulana kadar grup olarak kuruyorum. tek tek uğraşmadım hala...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
etme, photoshopta, save, sorunu