Photoshopta Site Tasarımlarını Editleme

Web Tasarımı - Photoshopta Site Tasarımlarını Editleme ...

doukanadoukunma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doukanadoukunma

Grafiker / Tekirdağ

Alt 14-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır bu sektörün içerisindeyim matbaa ve tabela sektöründen gelmekteyim benim müşteriler doğrultusunda site yapmaya zorluyorlar diye bilirim ama benim ne kodlama ne de diğer yazılım konularında bir bilgim var İnternet bir takım videolar derslere bakıyorum ama yeterli olmuyor sizden isteğim photoshotta yaptığım web tasarımlarını siteye dönüştürmek istiyorum bunun için bana ne gibi kaynaklar veya nasıl bir yol izlememi önerirsiniz,diyeceksiniz photoshopta yap hücrelere böl css olarak ver gitsin ama benim öğrenmek istediğim şey photoshopta yaptığım tasarım slider veya foto galeri tarzında dinamik içerikler olmasını istiyorum , ve bunu kulanıcı panelıyle müşterinin fotografları yukleyıp cıkartmasını ıstıyorum bana bır yol gosterırsenız cok mınet duyucam şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Otuz8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Otuz8

Webmaster / Kayseri

Alt 15-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle bir html ve css dilini öğrenip photoshopta yaptıgın tasarımları internet'te çalışacak hale getirmen gerekli, sonra html i dinamik kontrol edilebilmesi için bir programlama dili (php,asp) ile dinamik hale getirmen lazım.
Yani biraz uzun ve zevkli bir yol var önünde Photoshopta Site Tasarımlarını Editleme özelden ulaşırsan sana bir kaç tane video ders göndereyim.
Bu mesajdan alıntı yap
doukanadoukunma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doukanadoukunma

Grafiker / Tekirdağ

Alt 16-12-2013 #3
Öncelikle bir html ve css dilini öğrenip photoshopta yaptıgın tasarımları internet'te çalışacak hale getirmen gerekli, sonra html i dinamik kontrol edilebilmesi için bir programlama dili (php,asp) ile dinamik hale getirmen lazım.
Yani biraz uzun ve zevkli bir yol var önünde Photoshopta Site Tasarımlarını Editleme özelden ulaşırsan sana bir kaç tane video ders göndereyim.
İlk Baş Olarak Size Teşekkür Ederim Formun Bu Kadar Güncel Olması ve konu için yazan olmamıs çok kotu ve sizede çok teşekkür ederim zamanınızı ayırıp beni bilgilendirdiniz için
Bu mesajdan alıntı yap