photoshopta tablet çikolata yapımı

Photoshop Dersleri - photoshopta tablet çikolata yapımı ...

lagrima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lagrima

Öğrenci (Diğer) / Ordu

Alt 08-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photosopta tablet çikolata yapımı ile ilgili bi tutorial gördüm ancak çok uzun ve karmaşık anlatılmıştı. bunun daha kolay bi yolu olmalı diye bir uğraşı tutturdum ve ortaya bu çıktı. ilk dersim ve amatörüm o yüzden kusurlarımız affolaphotoshopta tablet çikolata yapımı
öncelikle yeni bir layer açıyoruz istediğimiz boyutta. daha sonra rectengular marque toolumuzu alıp şu şekilde bir seçim yapıyoruz.
photoshopta tablet çikolata yapımı daha sonra bu seçimin içini aşağıdaki resimde gösterilen renkle dolduruyoruz ama kahverenginin istediğiniz tonunu kullanabilirsiniz tabi benimki biraz bittere kaçtı.photoshopta tablet çikolata yapımı daha sonra ctrl+j ile seçimimizi yeni bir layer'a kopyalıyoruz. ardından custom shape toolumuzu alıyor ve şu şeklimizi seçiyoruz.photoshopta tablet çikolata yapımı ve ardından şeklimizi kahverengi kısmın üzerine getiriyoruz.photoshopta tablet çikolata yapımı daha sonra ctrl+enter ikilisiyle şekli seçim haline getiriyoruz ctrl+shift+i ile seçimi tersine çeviriyor ve ctrl+j ile yeni bir layera kopyalıyoruz. en üstteki layera çift tıklayıp layer style'da şu ayarları yapıyoruz.photoshopta tablet çikolata yapımı en üstteki layerın altında olan layera geliyoruz çift tıklıyoruz layer style açılıyor ve ona da şu ayarları yapıyoruzphotoshopta tablet çikolata yapımı ve işte sonucumuz hayırlı olsunphotoshopta tablet çikolata yapımıphotoshopta tablet çikolata yapımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Peki ya ambalajı?
Bu mesajdan alıntı yap
lagrima isimli Üye şimdilik offline konumundadır