photoshopta tablet kullanımı hk.

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - photoshopta tablet kullanımı hk. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Arkadaşlar photoshopta yeniyim , sitedende gördüğüm gibi tablet ayarları için brush ayarlarındaki değişiklikleri yaptım, basınç hassasiyeti oldu fakat nerede yanlışlık var bilmiyorum ama ana renk siyah olarak ...

action11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

action11

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Arkadaşlar photoshopta yeniyim , sitedende gördüğüm gibi tablet ayarları için brush ayarlarındaki değişiklikleri yaptım, basınç hassasiyeti oldu fakat nerede yanlışlık var bilmiyorum ama ana renk siyah olarak seçili diğeri beyazda , çok hafif kalemi bastırmada tablet programında pressure hissedilip hattı ekrana yansıtıyor fakat photoshopta bu gözükmüyor ancak basıncı arttırırsam gözüküyor

bu sorunu nasıl çözebilirim?

ug logic twh850 ve photoshop cs4 kullanıyorum

iyi çalışmalar photoshopta tablet kullanımı hk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tabletin kendi programı test ekranı olduğu için tüm sinyalleri gösterecektir ama hassasiyeti çok düşürdüyseniz photoshop algılamamış olabilir.

Fırça ayarlarınıda size jitter / minimum diameter gibi ayarlarınızı tekrar kontrol edin ve basınç testlerinizi CS4 ün kendi içinde yapın

Ayrıca Adobe CS4'ün grafik tabletlerin tümüyle yaşadığı bazı sıkıntılar vardı çok sayıda güncellemesi var bunları yapabilirsiniz .

Bunun dışında İllustrator CS4 gibi başka bir programda deneyin

Umarım faydalı olmuştur.

Çalışmalarında başarılar dileriz.

UC Logic Türkiye

Teknolojik ürünlerimizle ilgili videolarımz için aşağıdaki adresimize bakabilirsiniz.
teknobiyotik's channel - YouTube
Bu mesajdan alıntı yap