Photoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster - Bursa

İş Veren İlanları - Photoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster - Bursa ...

Yasin TÜTÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasin TÜTÜNCÜ

Eğitimci / Bursa

Alt 16-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster

Program/Seviye: Photoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede,

Arayüz Geliştirme (Frontend) alanında en az 2 yıl çalışmış, bu iş benim işimdir diyebilen,

Responsive websitesi arayüzü geliştirmede ve mobil & tablet uyumluluk konusunda bir ebebeyn duyarlılığına sahip,

HTML5 ve CSS3 bilgisine sahip ve bunları iyi derecede kullanabilen, bu alanlarda güzel anıları olan,

Jquery ve Javascript konusunda tecrübeli, kurgu yapabilen, algoritma ve kodlama disiplinlerine hakim, buraların yolları ve çıkmaz sokaklarını iyi bilen,

Angularjs ve lesscss konularinda fikir sahibi,

Trendleri takip eden, yenilikçi kurgular geliştirebilen

Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı, çok şey istemiyorlar zaten öyleyim diyebilen,

Uzmanlık alanı ile ilgili kaynakları okuyup, anlayacak kadar İngilizce bilgisine sahip, anlıyorum ama konuşamıyorum demeyen,

Erkek adaylar için, askerlik ile ilişiği bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, bir sonraki bedelliyi yakalarım diye düşünen,

30 yaşını aşmamış...

İş tanımı:
Ajanstaki google seo optimazasyon gibi web tasarımı işlerini bannerlarını photoshopta tasarlayıp parçalayıp bölüp - css'te kodlayabilirim ve tek başıma hızlı bir şekilde onaylatabılırım, kendine güveniyorum ve ajansın vazgeçilmez adamı olacağıma inanıyorum diyorsan, hiç bekleme hemen buraya başvur.

eliteajans.com.tr
elitedergisi.com.tr

ELITE AJANS A.Ş.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:

E-posta:

Telefon: 0224 240 05 45
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Photoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster - BursaPhotoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster - BursaPhotoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster - BursaPhotoshop'ta tasarlayıp, css'e dökebilecek tecrübede webmaster - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap