Photoshopta tek fırça ile..

Karakalem - Photoshopta tek fırça ile.. ...

Quizy27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Quizy27

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bende Öğrenmek istiyorum yeni çizdim bunu photoshop' ta ama tamamen tek bir fırça ile baska bir ek kullanmadım azda aydınlattım okadar...
Eksiklerimi Giderirseniz Sevinirim Arkadaslar.... Photoshopta tek fırça ile..

Bu Çalışmamın Son Hallerine Doğru Işıksız...

Buda Son Hali....

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Quizy27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Quizy27

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buda 15 Dk'lık Karakalem Çalışmam Birileri Bisiler Yazsın Ya Nasıldır Güzelmidir Eksiklerim Neler Nelere Dikkat Etmeliyim Hangi Kalemi Kullanmalıyım Silme ile ışıkğı nasıl veririm macun gibi bir sey kullanıyorlar anlamadm nedir o... Lütfen Yardım Edin Arkadaslar...

Bu mesajdan alıntı yap
Metela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metela

Webmaster / İstanbul

Alt 08-04-2013 #3
Diğer detayları başkaları yazar mutlaka, gölgeler ışık vs. kesinlikle algın açık, önemli eksiğin ise gerçek model ile çalışmanın gerekliliği, gerçeklik konusunda eksiğin çok ama eminim çalışarak atlatabileceğin birşey. Anatomi çalışmalısın yüz ve vücuttaki oranları kasları iskeleti bunları imceleyip doğru verdiğin zaman emin ol etkileyici çalışmalar yapabilirsin saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap