Photoshopta Tshirt

Moda ve Tekstil Tasarımı - Photoshopta Tshirt ...

Photoshopta Tshirt
KubrAykut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KubrAykut

Eğitimci / İstanbul

Photoshopta Tshirt

Alt 25-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şimdi yükleyeceğim resimleri ben corelde yapıyorum ama efeckt vermek haliyle zor oluyor. bunların en az birisini photoshopta yapabilen bi arkadaş varsa rica ediyorum sesli anlatım, yazılı anlatım burda paylaşırsa çok memnun olurum. hangi aşamalardan geçiliyor 1 kez görsem yeter photoshop biliyorum çünkü.. teşekkürler
Photoshopta Tshirt
Photoshopta Tshirt
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

KubrAykut

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu yardımcı olacak:S
Bu mesajdan alıntı yap
yaykilic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaykilic

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2012 #3
efek vermek için çizdikten sonra psd olarak photoshop a alın. efek verilecek yerleri yumuşak bir silgi ile silin ve bitmap a dönüştürün.. halftone screen olarak tabii ki.
(grayscale / bitmap/ halftone screen
Bu mesajdan alıntı yap

KubrAykut

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-08-2012 #4
efek vermek için çizdikten sonra psd olarak photoshop a alın. efek verilecek yerleri yumuşak bir silgi ile silin ve bitmap a dönüştürün.. halftone screen olarak tabii ki.
hemen deneyeyim çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

KubrAykut

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-08-2012 #5
hmm olduğunu söyleyemem. sildim bitmap yaptım ekran gri kareli tonalra döndü. sonra channeldeyken mi işlem yapacağım eski rengine nasıl dönecek ve en son çizim olarak yine görünmesi lazım :S
Bu mesajdan alıntı yap
meri90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meri90

Ressam / Burdur

Alt 29-09-2012 #6
mrb iyi günler.. bnde tsrım ypyrım.. illustrtrden.. efekct içinse psd olrk olrk pshop atıyorm.. bitmap vs aylrına hiç girmedim.. yni bnlr gereklimi yoksa bu sizin çlşma şekliniz mi?:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-10-2012 #7
merhabalar ben de bir gariplik mi var anlayamadım siz corel de çizdiklerinize efekt vermek istiyorsunuz herhalde eğer böyle ise corel çalışmanızı export edin (psd olarak ) sonra photoshop ta açıp istediğin efecti ver ancak tekrar vektörel hale dönüştüremezsin bir de bu görselleri tshirte nasıl basacaksın serigrafi yöntemi ile mi digital olarak mı bunu neden soruyorum çünkü serigrafi olacaksa renkleri tek tek ayırıp kalıp için hazırlamalısın yok abi ben sadece çizerim nasıl basıldığı beni alakadar etmez diyorsan başka
Bu mesajdan alıntı yap