Photoshopta Tül Perde Dekupe İşlemi

Photoshop Dersleri - Photoshopta Tül Perde Dekupe İşlemi Sponsorlu Bağlantılar Oncelikle herkeze iyi calismalar. Profesyonel fotografci olarak urun cekimleri yapiyorum. Bugun aldigim bir isten bahsedecegim. 80 cm ebatlarinda zebra perdeler var. Bu perdeleri studyo ortaminda cekip arkasina photoshopta ...

muhrasbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhrasbay

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oncelikle herkeze iyi calismalar. Profesyonel fotografci olarak urun cekimleri yapiyorum. Bugun aldigim bir isten bahsedecegim. 80 cm ebatlarinda zebra perdeler var. Bu perdeleri studyo ortaminda cekip arkasina photoshopta pencere onunde cekilmis gibi yapmam lazim yani bi nevi tul perdenin arkadaki tek renk fondan dekupe edilmesi lazim. Bunun icin ne yapabilirim ilk defa karsilastim bana yardimci olursaniz cok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gosarias isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gosarias

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
muhrasbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhrasbay

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 01-10-2015 #3
Hocam videoyu acamadim linki veya baska bi sekilde ulasabilmem konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
arasulov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasulov

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 26-10-2015 #4
Bu mesajdan alıntı yap