Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar PHOTOSHOPTA ÜRÜNLERİMİZİ MEKANA YERLEŞTİRECEK GRAFİKER!!! ACİL Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: PHOTOSHOP Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Şeker sepetlerimizi mekanlara yerleştirecek freelance ...

antiope isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antiope(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PHOTOSHOPTA ÜRÜNLERİMİZİ MEKANA YERLEŞTİRECEK GRAFİKER!!! ACİL

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PHOTOSHOP

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şeker sepetlerimizi mekanlara yerleştirecek freelance çalışabilecek tasarımcılar arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli - Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli ya da Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli | Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

arslannaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arslannaci

Grafiker / İzmir

Alt 03-06-2011 #3
Ürün başına 2 TL gibi komik bir rakam,
boşuna aramayın.
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 03-06-2011 #4
evimden çalışırım ya da iş yerimden ********* ben sizi aramam "arslannaci" arkadaş korkuttu kontörlerime yazık ama isterseniz siz arayabilrsiniz

ürün başına 2 tl gibi komik bir rakam,
boşuna aramayın.
Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli
MandB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MandB

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2011 #5
ben veriyim 2 tl ilanı kaldırsın
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2011 #6
işe talibim ********* daha önce 35 kuruşa çizme bot dekupesi yaptım 2 tl ye neden çalışmayım Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2011 #7
işe talibim ********* daha önce 35 kuruşa çizme bot dekupesi yaptım 2 tl ye neden çalışmayım Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli
calis tabi... 1 dekupe 20 dk surse, saatte 3 cizme yapsan 8 saat uyusan, 2 saat yemek yesen ve tuvalete gitsen, hic bi sosyal hayatin olmasa ve sen dinlenmeye gerek duymayan bi adam olsan gunde 42 cizmen olur. Ayda 1260 cizme yapar bu da tami tamina 441 TL eder. Bu parayla Camper marka cok guzel bir ayakkabi satin alabilirsin. Eger indirimdeyse de kalan para ile terlik. Bu arada seninle calismak isterim. dekupe isi geldiginde ozelden mail atacagim.
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2011 #8
calis tabi... 1 dekupe 20 dk surse, saatte 3 cizme yapsan 8 saat uyusan, 2 saat yemek yesen ve tuvalete gitsen, hic bi sosyal hayatin olmasa ve sen dinlenmeye gerek duymayan bi adam olsan gunde 42 cizmen olur. Ayda 1260 cizme yapar bu da tami tamina 441 TL eder. Bu parayla Camper marka cok guzel bir ayakkabi satin alabilirsin. Eger indirimdeyse de kalan para ile terlik. Bu arada seninle calismak isterim. dekupe isi geldiginde ozelden mail atacagim.
ben bir günde 300 den biraz fazla çizme dekupesi yaptım , yani 3-3,5 günde 200 tl lik bir işti. sen hesap yapmayı pek bilmiyosun Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli tabi çalışırız neden olmasın , 18 saat çalışabilirim para için - çünkü borçlarım var Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli

ben bir günde 300 den biraz fazla çizme dekupesi yaptım , yani 3-3,5 günde 200 tl lik bir işti. sen hesap yapmayı pek bilmiyosun Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli tabi çalışırız neden olmasın , 18 saat çalışabilirim para için - çünkü borçlarım var Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli
ayrıca 1 saat photoshop dersinden 20 tl alıyorum ve 35 kuruşa yapmıyorum artık , o ilk işimdi . şimdi en az 75 kuruştan yaparım
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2011 #9
hesap yapmakla ilgili bir sorun yok rahat ol. Benim icin bir botun dekupesi retuch ile beraber 20 dk. demektir. Daha kisa surede yapmam zor.

Gunde 300 bot icin bir dekupeyi 3.5 dk de yapabiliyor olman gerekiyor. Bu hakikaten cok ustun bir performans. Umarim bu performansla ilgili ders verirkende dekupe satislarindaki fiyat politikani kullanmiyorsundur.

Neyse iyi sanslar dostum. Umarim alirsin su cicekli isi.
orhangem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhangem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2011 #10
Biz Egemin pırlanta olarak online satış yapacağımız sitemiz için 100-150 adet ürünün photoshopunun yapılmasını istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar ********* adresime mail atsın bende ona ornek için mücevherimizin resmini göndereyim. Bizim istediğimiz kaliteyi yakalasın çalışmaya başlayalım. İlgilenen arkadaşları bekliyoruz....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları