photoshopta yaptığım bir çizim

İllüstrasyon Çalışmaları - photoshopta yaptığım bir çizim ...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

El çizimi konusunda malesef çok kötüyüm.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunun için mı çizimleriniz üzerine filtre uyguladınız?

yok yok olmamış... bence acele etmeden yava yavaş eller nasıl olacak nasıl çizebilirsiniz diye resimle, illustrasyonlar inceleyiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 25-01-2009 #3
photoshopta yaptığım bir çizim tamam artık elleri geçiştirmek yok.çok sağol Kasta.
Bu mesajdan alıntı yap
noyfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noyfa(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-01-2009 #4
genel olarak baktıgımda çalışma güzel olmuş, özellikle arkada kullandıgın tabloya benzeyen çizimler resme ayrı bi güzellik katmış.
ve son olarak eller konusunda ''Hiç Korkma Sil Baştan'', daha güzel eller çizebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 26-01-2009 #5
Evet şimdiden itibaren bi kaç el çizicem yalnızca bu işimi dahada kolaylaştırıcak sanırım.Teşekkürler noyfaphotoshopta yaptığım bir çizim
Bu mesajdan alıntı yap
izzettin_47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izzettin_47(35)

Grafiker / Adana

Alt 26-01-2009 #6
eline sağlık iyi olmuş. ama biraz daha üzerinde durman gerek. acele etmeden ve dikkatli. tabi bu iş için sabırda lazım. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-01-2009 #7
Biraz daha fazla zaman harca bilmediğinden çok bildiğin şeyler var ışık gölgeye dikkat etmişsin ama geçişlerede dikkat et zamanla olcak bişey tabi başarılar diliyorum hiçbir zaman umutsuzluğa kapılma photoshopta yaptığım bir çizim Geçişler derkende benim vince carter çalışmam vardı hiç yorum alamadım ama bende ışık gölgelerde geçişe özen göstermeye çalışmıştım istersen inceleyebilirsin 2. 3. sayfalara düşmüş olması lazım photoshopta yaptığım bir çizim photoshopta yaptığım bir çizim photoshopta yaptığım bir çizim
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 27-01-2009 #8
Biraz daha fazla zaman harca bilmediğinden çok bildiğin şeyler var ışık gölgeye dikkat etmişsin ama geçişlerede dikkat et zamanla olcak bişey tabi başarılar diliyorum hiçbir zaman umutsuzluğa kapılma photoshopta yaptığım bir çizim Geçişler derkende benim vince carter çalışmam vardı hiç yorum alamadım ama bende ışık gölgelerde geçişe özen göstermeye çalışmıştım istersen inceleyebilirsin 2. 3. sayfalara düşmüş olması lazım photoshopta yaptığım bir çizim photoshopta yaptığım bir çizim photoshopta yaptığım bir çizim
Teşekkür ederim umutsuzluğa kapılmak çare değil tabiiki,zamanla kazanılacak şeyler olduğunu bilmek gerek.Çalışmanı merak ettim inceliyim bakalımphotoshopta yaptığım bir çizim
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 28-01-2009 #9
umut var bence
Bu mesajdan alıntı yap
ÇayLAk93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ÇayLAk93(24)

Grafiker / Antalya

Alt 28-01-2009 #10
eLine saqLık aßLa Cok züFe ^^