Photoshopta yaptıgım bir template çalışması

Web Tasarımı - Photoshopta yaptıgım bir template çalışması ...

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iconlar dısında herseyi kendim photoshop derslerini takip ederek yaptım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cicikafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cicikafa

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tebrik ederim.. renk secimleri güzel.. ama font secimleri icin aynı seyi söyliyemiyecegim. arayüzün biraz daha gelişmesi lazim..
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 19-06-2009 #3
tebrik ederim.. renk secimleri güzel.. ama font secimleri icin aynı seyi söyliyemiyecegim. arayüzün biraz daha gelişmesi lazim..
yorumun için teşekkürler...renkleri konfederasyon kupasını izlerken italya'nın forma ve sort renklerindeki mavi ve kahverenginin uyumundan kopya cektim biraz Photoshopta yaptıgım bir template çalışması...fontların uyumsuzlugu dogrudur deneme amaçlı yaptıgım için boyutları ve font seçimi biraz eksik oldu...arayüzü geliştirmek için belli konsepte sahip templateler yaptıgımda onunda gelisecegini umuyorum Photoshopta yaptıgım bir template çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci62

Webmaster / Tunceli

Alt 20-12-2009 #4
Photoshopta yaptıgım bir template çalışması) Kopyala Yapiştir Mantiği Sadece Tasarim değil ßunun adi
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 20-12-2009 #5
Aslında renk uyumu güzel olmuş tebrik ederim.Fakat menüler dışındaki içerik metinlerinlerininfontları çok büyük.Sitenin bir düzeni yok.Kodlama aşamaısnda sorun çıkartabilir.İçerik ksımını biraz daha düzenlemelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 20-12-2009 #6
Photoshopta yaptıgım bir template çalışması) Kopyala Yapiştir Mantiği Sadece Tasarim değil ßunun adi
Ya kalıplaşmış şu abudik kubudik laf olsun mantıgıyla yapılan yorumlardan gına geldi.Photoshop derslerini takip ederek yapılmış yazıyor Tasarım konusunda herhangi bir iddaa mevcut mu?

Teşekkürler Ali Emre
Bu mesajdan alıntı yap