Photoshopta Yazı Yazma Efektleri (Videolu Anlatım)

Photoshop Dersleri - Photoshopta Yazı Yazma Efektleri (Videolu Anlatım) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Yepyeni bir video ile yine karşınızdayım. Videoda tamamen Photoshopta yazı nasıl yazılır ve yazıya verilebilecek özellikleri anlattım. Çok basit bir video gibi gözüksede, Photoshopa yeni başladığım ...

iecismail isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iecismail

Grafiker / Ankara

Alt 13-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Yepyeni bir video ile yine karşınızdayım. Videoda tamamen Photoshopta yazı nasıl yazılır ve yazıya verilebilecek özellikleri anlattım. Çok basit bir video gibi gözüksede, Photoshopa yeni başladığım yıllarda, böyle bir video olmasını çok isterdim. Gerçekten bunları öğrenmek zaman almıştı benim için. Umarım işinize yarar.

Kanalımı beğenirseniz sürekli olarak bu tarz videolarımı izleyebilirsiniz. İlk siz ulaşırsınız videolarıma. Şimdiden izlediğiniz için teşekkürler..

Link:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ismail038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismail038

Grafiker / Kayseri

Alt 14-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tşk ler arkadaşım Photoshopta Yazı Yazma Efektleri (Videolu Anlatım)
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2013 #3
paylaşım için teşekkürler Photoshopta Yazı Yazma Efektleri (Videolu Anlatım)
Bu mesajdan alıntı yap