Photoshopta yüz temizleme nasıl yapılır acil yardım arkadaşlar .

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Photoshopta yüz temizleme nasıl yapılır acil yardım arkadaşlar . Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar photoshop programında resimdeki gibi yüzü temizlemeyi bilen varsa lütfen acilen yardım edebilrmi çok acil :sweating: http://www.google.com.tr/imgres?q=ph...429,r:14,s:112...

serdarxdxd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarxdxd

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 09-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photoshop programında resimdeki gibi yüzü temizlemeyi bilen varsa lütfen acilen yardım edebilrmi çok acil :sweating:

http://www.google.com.tr/imgres?q=ph...429,r:14,s:112
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bortener isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bortener

Hiç Biri / Burdur

Alt 09-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
portrait professional kullanabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 09-10-2011 #3
Lasso Tool (L) veya Pen Tool (P) araçlarından birisiyle alın bölgesi, yüz ve çene altı’nın bir kısmını seç. gözlerin yapısını kaybetmemesi için o bölgeyi seçim dışı bırakman gerekiyor. Bunu yapmak için öncelikle Lasso tool ile yüzün genel kısımlarını seç sonra Lasso Tool aracı seçiliyken Alt tuşuna basılı tutarak göz kısımlarını seçimden çıkar.

Ardından filter menüsünden Photo Retouch Kısmına girip eklentiyi çalıştır. Type bölümünden düzenleme kalitesini seç ve bir üstünde bulunan Opacity ve Make Fine değerleriyle oynayıp yan tarafındaki foto önizlemesinden düzenlemek istediğin değeri bulup Okey butonuna basman yeterlidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Bymela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bymela

Öğrenci (Grafik) / Hakkari

Alt 10-02-2012 #4
Arkadaşım Bunu Yapman İçin Kullanacağın Bir Yöntem Daha Var MAsk Yöntemi Yani Yüzün Belirli yerlerini KEstikten Sonra Layer Olarak kopyala Ve filter Menüsünden Blur Ordan Da lens Bluru seç Gerekli Ayarı yaptıktan Sonran LAyerin Ofasity değerini Düşür Yüzün Zaten Temizlenir Parlaklıklara Gelince Geçenlerde Burdan Bir Resmi HDR Yapmayı öğrendim Ve Gerçekten Çok işe Yarıyor işlemi Bitirdikten Sonra ımage De adjustmenstten exposure ve vibrance kullan ÇOk işine Yarar [IMG]Photoshopta yüz temizleme nasıl yapılır acil yardım arkadaşlar . Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Bymela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bymela

Öğrenci (Grafik) / Hakkari

Alt 10-02-2012 #5
bunuda incele Detay istiyorsan Yardımcı olurum Sana KArdeşim
[IMG]Photoshopta yüz temizleme nasıl yapılır acil yardım arkadaşlar .[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
serdarxdxd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarxdxd

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 13-02-2012 #6
portrait professional kullanabilirsin...

Çok sağolun çok Yardımcı oldunuz Teşekkürler Photoshopta yüz temizleme nasıl yapılır acil yardım arkadaşlar .
Bu mesajdan alıntı yap