Photoshop'taki Çalışmayı Cdr Formatına Nasıl Çeviririm?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop'taki Çalışmayı Cdr Formatına Nasıl Çeviririm? ...

adamolacakyazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adamolacakyazar

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Doğrudan çalışmayı corel'e aktardığım zaman görüntü anlamında farklılıklar olduğunu fark ediyorum. Peki ama photoshoptaki çalışmamı aynı şekilde cdr formatında nasıl ayarlayabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
jpeg ,mi tif mi aktarıyorsunuz corelde yeniden çizmelisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

adamolacakyazar

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2015 #3
Jpeg de tif de denedim sonuç aynı. photoshop'ta renklere efekt verebiliyorsun fakat corel'de bunlar yapılmıyor. Bu nedenle birebir photoshop'taki gibi olsun cdr istiyorum. Photoshop'taki Çalışmayı Cdr Formatına Nasıl Çeviririm?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2015 #4
Jpeg de tif de denedim sonuç aynı. photoshop'ta renklere efekt verebiliyorsun fakat corel'de bunlar yapılmıyor. Bu nedenle birebir photoshop'taki gibi olsun cdr istiyorum. Photoshop'taki Çalışmayı Cdr Formatına Nasıl Çeviririm?
Adobe Photoshop ile yapmış olduğunuz bir tasarımı vektörele mi çevirmeye çalışıyorsunuz yoksa sadece *.cdr çıktısı mı almak istiyorsunuz bunu tam olarak yazdıklarınızdan anlayamadım.

Ekran görüntüsü ile anlatırsanız daha iyi anlaşılabilir ve hızlı cevaplar alabilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

adamolacakyazar

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2015 #5
Adobe Photoshop ile yapmış olduğunuz bir tasarımı vektörele mi çevirmeye çalışıyorsunuz yoksa sadece *.cdr çıktısı mı almak istiyorsunuz bunu tam olarak yazdıklarınızdan anlayamadım.

Ekran görüntüsü ile anlatırsanız daha iyi anlaşılabilir ve hızlı cevaplar alabilirsiniz.
Aynı çalışmayı olduğu gibi cdr olarak almak istiyorum. Vektörel'i nasıl yapılır ayrıca açıklarsanız da sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
_leonidas_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_leonidas_

Grafiker / Konya

Alt 01-06-2015 #6
CDR vektör formatıdır. Photoshop da yaptığınız bir çalışmayı ancak corele gömebilirsiniz. Çünkü pixel tabanlı programda yapılan işi vektörel olarak çıkartmanız imkansız dır. Aynı çizimi corelde malesef tekrar çizmeniz gerekecek. Yanlız şöle bi kolaylık olabilir. Phostohop da yaptığınız çizimi Conver to vektör ( Akıllı Nesneye Dönüştür ) yaparsanız ve DPI yüksek tutup pdf formatlı çıktı alırsanız pdf formatınıda corel de bozarsanız sanırım çok kayıp vermeden vektörel olarak CDR formatına dönüştürürsünüz diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap