Photoshop'tan Corel'e aktarma problemi

Kartvizit Tasarımları - Photoshop'tan Corel'e aktarma problemi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba, Benim yaptığım kartvizit tasarımını malesef matbaa ısrarla corel'de açıyor baskıya vermeden önce. Bunu yaptığında görüntü koyulaşıyor ve bulanıklaşıyor. Tasarımı illustrator'da yaptığımda problem yaşamıyoruz fakat bu kartvizit ...

kemalakcali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemalakcali

Grafiker / İzmir

Dosya23

Alt 27-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,

Benim yaptığım kartvizit tasarımını malesef matbaa ısrarla corel'de açıyor baskıya vermeden önce. Bunu yaptığında görüntü koyulaşıyor ve bulanıklaşıyor.

Tasarımı illustrator'da yaptığımda problem yaşamıyoruz fakat bu kartvizit tasarımında pek çok efekt filtre vs. kullandım. Yani öyle bir opsiyonum yok.

photoshop pdf olarak kaydederek denedim fakat o da doğru sonucu vermiyor. bununla ilgili ne yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İllustrator'den pdf olarak kaydedip bir de öyle deneyin. ONlar da corel açmak yerine direkt pdf dökümanını çağırsınlar sayfaya.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baskı, corel draw, photoshop