photoshoptan corele çevirme

Corel Draw - photoshoptan corele çevirme Sponsorlu Bağlantılar iyi günler arkadaşlar ben ismail. şimdiye kadar çalıştığımız matbaa photoshop kabul ediyordu fakat şu anda coreldraw istiyor. ben coreldraw bilmiyorum fakat photoshop bildiğim için photoshopta yaptıklarımı coreldraw'a çevirme ...

officalk1rci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

officalk1rci

Grafiker / Tekirdağ

Dosya18

Alt 29-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler arkadaşlar ben ismail. şimdiye kadar çalıştığımız matbaa photoshop kabul ediyordu fakat şu anda coreldraw istiyor. ben coreldraw bilmiyorum fakat photoshop bildiğim için photoshopta yaptıklarımı coreldraw'a çevirme şansım var mı onu merak ediyorum eğer böyle bişey varsa nasıl yapacağımı yazarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence en iyi ihtimal ki varsa başka yol fikirlere açığım

photoshoptan pdf yap ve corele çek. ama en son tashihlerini bile bitir. yani sadece iş geriye baskıya yollamak kalsın arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
officalk1rci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

officalk1rci

Grafiker / Tekirdağ

Alt 29-08-2014 #3
bence en iyi ihtimal ki varsa başka yol fikirlere açığım

photoshoptan pdf yap ve corele çek. ama en son tashihlerini bile bitir. yani sadece iş geriye baskıya yollamak kalsın arkadaşım
eyvallah dostum dediğin işe yarayabilir. başka önerisi olan ?
Bu mesajdan alıntı yap
dasbadem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dasbadem

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 04-09-2014 #4
photoshopta cmyk çalış pdf kaydet ver. pdf üzerinden de işlem yapamıyorsa matbaa değiştir o matbaayı dostum photoshoptan corele çevirme
sen niye uğraşacaksın corele çevireceğim diye bırak o yeni aldığı eleman yapsın corele aktarmayı. bunca zaman alıyordu şimdi neden almıyormuş
Bu mesajdan alıntı yap
ayrekaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayrekaj

Öğrenci (Grafik) / Diyarbakır

Alt 05-09-2014 #5
eps olarak da kaydedebilirsin hem oynama da yapabilir eps den corele attıgında photoshoptan corele çevirme bu daha mantıklı olur bence
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
coreldraw, photoshop