Photoshoptan illustratore obje aktarımı?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Photoshoptan illustratore obje aktarımı? Sponsorlu Bağlantılar selam Bi sorunum var benim photoshoptan transparan halde yaptıgım bi objeyi 3 boyutlu hale getirmek icin illustratore atıorm ama illustratorde 3 boyutlu hale getirdigim zaman olusturudm objenin etrafında ...

chtdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chtdrn

Eğitimci / Ankara

Alt 21-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam

Bi sorunum var benim photoshoptan transparan halde yaptıgım bi objeyi 3 boyutlu hale getirmek icin illustratore atıorm ama illustratorde 3 boyutlu hale getirdigim zaman olusturudm objenin etrafında kutucuk cıkıo yani kutucugu 3 boyut yapıo benim sorunum ben photoshopta yazdıgım bi yazının illustratorde 3 boyutlu hale gelmesini istiyorum acil ihtiyacım var Photoshoptan illustratore obje aktarımı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illustratorde 3 boyutlu hale getirip smart obje olarak photoshopa albilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
chtdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chtdrn

Eğitimci / Ankara

Alt 21-12-2010 #3
photoshop tan illustrator e atmaya calısıorm dostum
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-12-2010 #4
photoshop tan illustrator e atmaya calısıorm dostum
Photoshoptan illustratore obje aktarımı? yanlış bir yol izliyorsun dostum
Bu mesajdan alıntı yap
butterfly€ffect isimli Üye şimdilik offline konumundadır

butterfly€ffect(28)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 15-01-2011 #5
photoshop tan illustratöre ne atarsan at olmuyo, text obje.. bi yolu var mı bilmiyorum ama ben de beceremedim.. ai den ps a atmak gibi bi yolda sorun yokken bunda olması şaşırtıcı geliyo ama ben de bulamadım Photoshoptan illustratore obje aktarımı?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-01-2011 #6
photoshop tan illustratöre ne atarsan at olmuyo, text obje.. bi yolu var mı bilmiyorum ama ben de beceremedim.. ai den ps a atmak gibi bi yolda sorun yokken bunda olması şaşırtıcı geliyo ama ben de bulamadım Photoshoptan illustratore obje aktarımı?
Vektörel formatı pixel tabana çevirmek kolaydır fakat pixel tabanı vektörele çevirirken aynı başarıyı sağlayamazsın. Bunda şaşılacak bir konu yok. İşin içine biraz daha girdiğinizde daha iyi anlayacağınıza eminim.

İyi forumlar.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2011 #7
Vektörel formatı pixel tabana çevirmek kolaydır fakat pixel tabanı vektörele çevirirken aynı başarıyı sağlayamazsın. Bunda şaşılacak bir konu yok. İşin içine biraz daha girdiğinizde daha iyi anlayacağınıza eminim.

İyi forumlar.
"Çok doğru" demek geldi içimden, diyeyim dedim... Çok doğru!

Ayrıca textmiş sonuçta, Illustratorda da yazılabiliniyor. :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-01-2011 #8
evet korkmayın illustratorden yanlız işin tuhafı photoshop taki 3d çok daha gelişmiş sonuçlar veriyor kullan ıonu gitsin. Photoshoptan illustratore obje aktarımı? bu arada sanmıyorum ama kutu çıyor dediğin revolve ile yaptığında mı oluyor yoksa extrude and bevel damı. prewiev de mi oluyor yoksa onaylayıncamı ?
Bu mesajdan alıntı yap
gate212 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gate212

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-02-2013 #9
merhaba..photoshopta yaptığım bir çalışmayı illustratöre atıp orda devam etmek istiyorum,nasıl kayıt yapmalıyımki illustratörde ayrı ayrı katmanları görebileyim...yardım please??
Bu mesajdan alıntı yap