Photoshop'tan Magnetic tool'la kesilen jpg resmi Illustrator CS3 te kullanmak

Illustrator - Photoshop'tan Magnetic tool'la kesilen jpg resmi Illustrator CS3 te kullanmak Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar hepinize kolay gelsin benim bir sorum olacak bu işi bilen sizlere bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden hepinize teşekkürler.... photoshop ta etrafını çizerek kestiğim bir resmi ıllıstrator cs3 te ...

bozkurtTahsin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bozkurtTahsin

Baskıcı / İzmir

Alt 25-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin
benim bir sorum olacak bu işi bilen sizlere bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden hepinize teşekkürler....
photoshop ta etrafını çizerek kestiğim bir resmi ıllıstrator cs3 te bir sayfada başka işlerin yanına koymam gerek keserek aldığm resmi taşıyıp koyduğumda diğer resimlerin üzerinde çerçeve şeklinde beyazlık oluşuyor ve altta kalan zemin ve işler gözükmüyor ne yapabilirimde o çerçeveyi şeffaf yaparım ...lütfen bana bir yol gösterirmisiniz.50 sinden sonra grafik çalışmaya başlayınca zor oluyor öğrenmek ama inad ettim bir kere öğreneceğim.

saygı ve sevgilerle kolay gelsin sizlere
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop programda yaptığınız decube işlemleri psd formatına kayit edin... rahat illustator progamda açablirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
bozkurtTahsin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bozkurtTahsin

Baskıcı / İzmir

Alt 25-11-2008 #3
çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza
saygı ve sevgiyle kalınız
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2008 #4
Daha başka programlarda da rahatlıkla kullanmak istiyorum derseniz... kestiğiniz obje-fotoğraf'ın altındaki layerı çöpe atın. Tek layerda istediğiniz şey yanındaki şeffaflık ile kalsın, pdf olarak kaydederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eps, png yine aynı sonucu verir... Photoshop'tan Magnetic tool'la kesilen jpg resmi Illustrator CS3 te kullanmak
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-11-2008 #5
bu soruyu cevap veren tüm arkadaşlara Xtra teşekkür Photoshop'tan Magnetic tool'la kesilen jpg resmi Illustrator CS3 te kullanmak)
Aynı dertten muzdarip birisiydim; ama yaşım genç umarım öğrenirim Photoshop'tan Magnetic tool'la kesilen jpg resmi Illustrator CS3 te kullanmak)
Bu mesajdan alıntı yap
cavusoglu06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cavusoglu06

Grafiker / Ankara

Alt 01-12-2008 #6
photoshop programında objenin etrafındaki kısımları kestiniz sonra backraund'u silin çalışma transparan olsun bu haliyle psd olarak kaydedin artık objenizi illustrator de etrafında hiç bi kısım kalmadan şeffaf olarak kullanabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cs3, illustrator, jpg, kesilen, kullanmak, magnetic, photoshoptan, resmi, toolla