Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum...

Photoshop Dersleri - Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum... ...

Phantaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Phantaso

Grafiker / Aydın

ünlem

Alt 07-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Grafikerler.net..Photoshop dünyası çok farklı ve cazip geldiği için bunu öğrenmeye karar verdim.ama yeni başlayan birisi olarak nerden başlarım , nasıl yaparım , neye göre photoshop'u öğrenirim bir türlü işin içinden çıkamamaktayım.Eğitim videolarını izledim , örnek yapılan çalışmaları indirip aynısını yapmaya çalıştım ama bir türlü yapamıyorum düşüncesini içermekteyim.Bana Bu Konuda işte ne bilim eğitim videolari dokumanlar dahilinde bu işin inceliğini öğretecek bu dünyadakı hayal gücünü geliştirerek onları resme dökmesini bana en ince şekilde anlatabilecek Arkadaşlar Arıyorum.Hani Belkide Dersiniz O kadar eğitim videosu var be adam bu kadarda kalın kafa olunmazki diyebilirsiniz..:smile: ama ne kadar eğitim videosu olsada bu konuda kişisel yardım olmadan olmuyor onu anlamış bulunmaktayım.Kısa Ve Öz olarak ideol olarak belirleyebileceğim arkadaşlar ilgi ve alakalarını göstererek bana bu photoshop'u Öğretebilirlermi acaba :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

metehansisman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metehansisman(20)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ARKADAŞIM ÖNCELİKLE http://www.grafikerler.net/photoshop...mi-t18764.html BURDAKİ EĞİTİM VİDEOLARI İLE BAŞLAYABİLİRSİN....
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 07-03-2011 #3
Bulundugunuz ilde araştırmalar yaparak bi grafik tasarım kursu bulabilir, orda size photoshopu ogreten hocanızı idolünüz olarak benimseyebilirsiniz diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
ozd3m1r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozd3m1r

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-03-2011 #4
Sitede çok fazla bilgi var Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum... ben faydalanıyorum konulardan indirdiğim wideo derslerde cabası ama iyi bir kurs fena olmaz merak ve heves Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Burnett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burnett(27)

Alt 07-03-2011 #5
Yani arkadaşların dediği gibi iyi bir kurs fena olmaz.Kursta ilk öğreneceğin şey PS nedir?Ardından tool(araçlar)ları öğrenmen gerekir.Yani kısaca PS öğrenmek istiyorsan Adobe PS araçlarını öğrenmelisin(brush,pen tool v.b.).Bunu öğrenmek benim 2 ayımı aldı.Hepsiyle arada sırada 1000px x 1000px boyutunda yeni dökümanlar açarak denemeler yaptım.Aynısını sen yaparsan iyi bir grafiker olabilirsin.Herşeyin başlangıcı temelidir unutma Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
X-TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

X-TÜRK

Öğrenci (Grafik) / Rize

Alt 07-03-2011 #6
Photoshop çat diye öğrenilmez.. Kurcalayacaksın bozana kadar . .

Bu mesajdan alıntı yap

Burnett(27)

Alt 07-03-2011 #7
Photoshop nasıl bozulabilirki Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum....Hiç bir Adobe ürünü kolay kolay bozulmaz.Onların sevilme ve kullanılma amacı budur Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
Phantaso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Phantaso

Grafiker / Aydın

Alt 08-03-2011 #8
İlgi ve Alakanıza Öncelikle Teşekkür Ederim.Bahsettiğiniz vidoları vs eğitim bilgilerini izledim ama işte sanki yapamıyormuşum gibi geliyor bana bu da beni karamsar yapıyor bulundugum mevkidede öle bi kurs araştırması yaptım malesef bulunmamaktadır
Bu mesajdan alıntı yap

Burnett(27)

Alt 08-03-2011 #9
Şimdi sen toolları kullanmayı biliyorsan,yakında o eğitim videolarını filan izlemene gerek kalmayacak,onları sen yapıcan.Böyle bir hayalin olunca moralin olur ^^.Ayrıca hatasız insan olmaz.Belki brightness ayarını 288 değilde 289 yaptın.Ne olmuş ki?Sana verilen çalışmanın aynısını yapacaksın diye bir zorunluluk verilmemiştir.Zaten sen o hataları yapa yapa öğreneceksin.O yüzden hata diye bir şey var Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
ozd3m1r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozd3m1r

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-03-2011 #10
Zamana ihtiyacımız var aslında kendi adıma bende öğrenmeye çalışıyorum ps u ama bu iş birden olmıycaktır yıllarını veren kişiler tanıyorum 7 versyonundan beri kullanan lar (yanlış hatırlamıyorsam) Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum... çalışmak ve çalışmak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları