Photoshot'da Oval üzerinde yazı yazımı Yardım.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshot'da Oval üzerinde yazı yazımı Yardım. Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar sizden bir rıcam olucaktı bana yazıyı yuvarlak yaza bılmem için photosop eklentısı lazım photosopta yapıyorum yuvarlak olmuyo bu komnuda bılgısı olan varsa yardım edebılırmı rıca etsem şimdiden ...

efe_013 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe_013

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 19-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar sizden bir rıcam olucaktı bana yazıyı yuvarlak yaza bılmem için photosop eklentısı lazım photosopta yapıyorum yuvarlak olmuyo bu komnuda bılgısı olan varsa yardım edebılırmı rıca etsem şimdiden teşekkürederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 19-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yuvarlaktan kastın nedir ? birde sorunu başlığa yansıtmaya çalışman daha doğru olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-07-2009 #3
Ellipse Tool (U) ile daire çiziyorsunuz Text tool ile (T) daire üzerine gelip tıklıyorsunuz, yazı yazıyorsunuz....

yada text yazdıktan sonra üste (menü) renk kutucuk yanında T hatfi olacak üzerine tıklayin... istediğiniz şekli verin yazınıza
Bu mesajdan alıntı yap
kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-07-2009 #4
kasta095 in dediğini yapın t harfine tıkalyın özellikler gelsin orda kutucuklardan 2. cisi olamsı lazım ona geldiğinizde göreceksiniz ne kadar ayrıntılı özellikelr olduğunu
Bu mesajdan alıntı yap

efe_013

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 21-07-2009 #5
arkadaşlar i,lginiz için teşekkür ederim yukarıda acıklamamda yazmişim onu o şekilde yaptığimda tam yuvarlak olmuyo photosop eklentı varmiş 3d programi sadece onla yazı yazma şekli vereılıyomuş bende o programi arıyorum ismini bilmiyorum bildiği sadece 3d olduğuu
Bu mesajdan alıntı yap
Derya ELMAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Derya ELMAS

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-07-2009 #6
Bunun için bir eklentiye gerek yok ki.

Ellipse Tool'u Path Olarak çizin.
Type Tool aracını seçin paht'in çevresine geldiğinizde cursor değişecektir tıklayıp yazınızı yazın.
Paht etrafına yazacaktır.

Path Selection Tool aracını seçin Paht'etrafında ponit'ler oluşacaktır.
Ponitleri kullanarak yazınızı Ellipse etrafında isteğiniz yöne konumlandırabilirsiniz.
X point'in üzerinde oluşan oku içeri çektiğinizde yazınız ellipse içine taşınacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

efe_013

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 21-07-2009 #7
teşekkürederim arkadaşlar buldum programi ilgi ve alakanız için cok teşekkürederim bol forumlar dılerım
Bu mesajdan alıntı yap