Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı? ...

maimai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maimai

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARkadaşlar win 7 64 bit bilgisayarıma yükledim ancak photoshop hem program files da hem de x86 da bulunmakta. Yüklediğim pluginleri photosop görmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ARkadaşlar win 7 64 bit bilgisayarıma yükledim ancak photoshop hem program files da hem de x86 da bulunmakta. Yüklediğim pluginleri photosop görmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
x86 klasörüne mi kopyaladın plunginleri?
Diğer klasörde olması lazım galiba?

Ben kendi dosyamın içini tekrar kontrol ettim.Neden bilmiyorum ama adobe serisi x86 da olmasına rağmen, adobe photshop sadece programfiles' ta.Yani sen bir o dosyayı, kesip sadece program files a alarak dener misin?
Bu mesajdan alıntı yap

maimai

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-04-2011 #3
@g.ecglr

Sizin dediğiniz yöntemi denedim ancak olmadı. Onone perfect photo suit'i sorunsuz olarak 32bit'de kullanıyordum. Neden böyle oldu anlayamadım açıkcasıPhotosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #4
@g.ecglr

Sizin dediğiniz yöntemi denedim ancak olmadı. Onone perfect photo suit'i sorunsuz olarak 32bit'de kullanıyordum. Neden böyle oldu anlayamadım açıkcasıPhotosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?
dediğimi tam olarak anladın mı? :wink:
x86 dosyasından sadece phtoshop dosyasını komple keserek programfiles a yapıştır.Daha sonra hem pc yi hem photshop u kapatıp açmayı dener misin?
Bu mesajdan alıntı yap

maimai

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-04-2011 #5
işin ilginç tarafı photshop x86'ya değil program files klasörüne kurulmuşPhotosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı? x86'da sadece photshop ile ilgili boş bir klasör bulunmakta ne yapmamı önerirsiniz?

Şimdi dikkat ettim ne demek istediğinize x86'da olan photshop dosyası 100kb bile değil. Eğer klasor halinde alıp programfiles'a eklersem photshop'u silmekten farkı kalmaz ki.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #6
Şimdi dikkat ettim ne demek istediğinize x86'da olan photshop dosyası 100kb bile değil. Eğer klasor halinde alıp programfiles'a eklersem photshop'u silmekten farkı kalmaz ki.
benim x86 dosyamda phoshopla ilgili hiç bir veri yokki,o yüzden oraya taşı demiştim zaten.x86 da adobe dosyası var hatta diğer porgramlar var içinde ama photshop dosyası tamamen program files ın içinde.yüklediğimden beri öyle olmalı çünkü ben hiç bir değişiklik yapmadım...
Bütün özelliklerini de sorunsuz kullanabiliyorum.
Kaybedeceğin ne varki, kesip oraya at bir dene :wink:
haa olmadı bence photshop u silip tekrar yüklersin :wink:
Vallaha tükendim başkada bir şey gelmiyor aklıma Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı? Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
ykpysl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ykpysl

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-04-2011 #7
Evet Kullanıyorum Sorun yok , Ama Size Sorun cıkarırmı Ona Garanti vermem Ama Ben win 7 64 bitte kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
berkojan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkojan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-04-2011 #8
bende kullanıyodum sildim.. bir daha da yükleyemedim.. hata verip duruyo..
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #9
Aklıma bir şey daha geldi, yermi bilmiyorum ama Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?
Adobe ' u komple kaldır, pc ni aç kapat, daha sonra yükleme yerini C yi değilde, D yi seç...
yani D ye yükleme yap, bakalım aynı sıkıntıyı yaşatacak mı?
Bu arada deneme sürümümü yüklüyorsun yoksa orjinal mi?
Süresi dolduysa ve sen dışardan şifre giriyorsan, bazı özelliklerini kilitlemiş olabilir.
Ama bu durumda yapılabilecek pek bir şey yok ne yazıkki, çünkü süresi dolunca yeniden silip yüklesen bile yemiyor Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı? yeniden satın al diyor.Yani bu durumda en iyisi sanırım orjinal kullanmak :wink:
Hiç çözüm üretemezsen, format atmaktan başka bir şeçenekte gelmiyor aklıma Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

maimai

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-04-2011 #10
Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkür ederim. Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım. Photoshop sorunsuz bir çekilde sistemimde çalışmakta. Benim sorunum pluginler ile alakalı hatta size fkir vermesi açısından link bile verebilirim.

Plugini her yüklediğimde şu sayfada yer alan hatayı alıyorum. Sayfadaki yönergeleri tek tek uygulamama rağmen bir türlü sonuç alamadım.

http://www.ononesoftware.com/support/1274/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları