Photosopta bunu yapabilirmiyiz???

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photosopta bunu yapabilirmiyiz??? ...

buyoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buyoo

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta fotoğrafı bu hale getirebilirmiyiz???
Teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta filter menüsünden sketch e oradanda stamp a gel oradaki değerlere göre uygula ama bunu yapmadan önce backgraund renginin oradaki sarı olacak üsttekide siyah olacak ondan sonra uyulama bittikten sonra kafayı dekupe yap zemine layer aç oradaki sarı rengini at.
Bu mesajdan alıntı yap
buyoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buyoo

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #3
stamp dışında farklı bir uygulama yapabilirmiyiz? Ben buygulamayı farklı bir fotoğrafta denemeye çalışıyorum yakın bi sonuç dahi elde edemiyorum.
Bilgilerin için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #4
stamp dışında farklı bir uygulama yapabilirmiyiz? Ben buygulamayı farklı bir fotoğrafta denemeye çalışıyorum yakın bi sonuç dahi elde edemiyorum.
Bilgilerin için teşekkürler...
photoshopta filter menüsünü biraz karıştırmanız gerekiyor oradaki özelliklerle birçok şeyi yapabilirsiniz.Nasıl bir fotoğraf kullandığınızı bilmediğim için ne söylesem yalan olur.kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap