Photospota jpeg olarak kayıt yapamıyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photospota jpeg olarak kayıt yapamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Photoshopta hazırladığım dosyayı jpeg olarak kayıt edemiyorum uzun zamandır kullanıyorum ancak ilk kez başıma böyle bir hal geldi. ^^^^yeterli bellek olmadığı için en iyileştirilmiş olmadan ya da taban ...

efem752 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efem752

Desinatör / Afyonkarahisar

Dosya23

Alt 09-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta hazırladığım dosyayı jpeg olarak kayıt edemiyorum uzun zamandır kullanıyorum ancak ilk kez başıma böyle bir hal geldi.
^^^^yeterli bellek olmadığı için en iyileştirilmiş olmadan ya da taban jpeg olarak kaydetmeye çalışın yeni adıyla kayd edilemedi^^^^
diye bir yazı çıkıyor. Belleğim de hard discimde boş sayılır nerdeyse.ancak ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Birde Photoshop dosyasını nasıl convert ederim bilen varmı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopta hazırladığım dosyayı jpeg olarak kayıt edemiyorum uzun zamandır kullanıyorum ancak ilk kez başıma böyle bir hal geldi.
^^^^yeterli bellek olmadığı için en iyileştirilmiş olmadan ya da taban jpeg olarak kaydetmeye çalışın yeni adıyla kayd edilemedi^^^^
diye bir yazı çıkıyor. Belleğim de hard discimde boş sayılır nerdeyse.ancak ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Birde Photoshop dosyasını nasıl convert ederim bilen varmı acaba?
Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin,
convert ten kastınız nedir, çalışma içerisinde kullandığınız fontları convertlemek mi acaba, (layer panelinde yazı layerini seçip sağ tık resterize type yapmanız yeterli)
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 10-06-2011 #3
Zaman zaman benimde başıma gelmişliği vardır, Yetersiz bellekten kaynaklanıyor genellikle.
Açık olan diğer programları kapatın, ve çalışmayı Layer / flatten images yaparak tekrar export etmeyi deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 13-06-2011 #4
Çalışmaya başlamadan önce ctrl + N dedikten sonra açılan penceredeki ayarlarda color mode var onun karşısında renk biti var ... 8 Bit 'te ctrl + alt + s diyerek jpeg alırsın, ama 16 bit te asla alamazsın...Eğer ki çalışmanı 16 bitlik sayfa da açmışsan jpegleyemezsin...Jpeg lemek için acdsee programını kullanabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap