PHP Admin Paneli

Php, Asp, Perl, Html - PHP Admin Paneli Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Şirketimiz için php tabanlı bir web sitesi oluşturduk. Herhangi bir ürünün altındaki 'Sipariş Ver!' butonuna basıldığında bir iletişim formu açılmakta ve kullanıcı bizimle irtibata geçebilme şansına sahiptir. ...

PHP Admin Paneli
zinada isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zinada

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya18

PHP Admin Paneli

Alt 09-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Şirketimiz için php tabanlı bir web sitesi oluşturduk. Herhangi bir ürünün altındaki 'Sipariş Ver!' butonuna basıldığında bir iletişim formu açılmakta ve kullanıcı bizimle irtibata geçebilme şansına sahiptir. Kullanıcı doldurup 'Gönder!' butonuna bastığında, bizim daha önce oluşturduğumuz admin paneli klasörünün içinde mesajlar.php dosyası bulunmakta. Biz o dosyayı dreamweaver ile açıp F12 ile görüntülediğimizde kullanıcının bize gönderdiği forma erişebiliyoruz. Fakat sadece kendi bilgisayarımızdan değil, başka bilgisayarlardan da girebilmemiz gerekiyor. Her bilgisayara dreamweaver kuramayacağımız için bu formların bize e-mail olarak gelmesi veya başka türlü bir admin paneli gerekiyor. Bunu nasıl yapabiliriz? Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

live34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

live34

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sayfa kodlarınızı yazar iseniz yardım edebiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 11-11-2012 #3
php mailler ile formlara doldurulan bilgileri mail adresinize gönderebilirsiniz. İnternette php iletişim formu diye aratırsanız tonlarca sonuç çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 19-07-2013 #4
mesajlar php yerine direk sql içine kaydetse yada mail olarak gelse daha iyi olmaz mı? baya geç cevap yazmışız ama tarihi sonradan gördüm.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
php