Php bilen arkadaşlar yardım edin lütfen

Php, Asp, Perl, Html - Php bilen arkadaşlar yardım edin lütfen Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Php siteyi hazırladım domain host herşey tamam'dır. Localhostta çalıştırıyorum ancak kendi hostuma atınca çalışmıyor veritabanı kurulumu falan var sanırım onları bilmiyorum bi bilginiz var mı acaba yardım ...

Forza19o3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Forza19o3

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 26-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Php siteyi hazırladım domain host herşey tamam'dır. Localhostta çalıştırıyorum ancak kendi hostuma atınca çalışmıyor veritabanı kurulumu falan var sanırım onları bilmiyorum bi bilginiz var mı acaba yardım edin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 26-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hostunuzun kontrol panelinden veritabanı oluşturabilirsiniz sanırım. Hosting hizmeti aldığınız firma size bir kontrol paneli sunmuş olmalı. O panelde veritabanları ile ilgili kısmı bulup ordan bir veritabanı oluşturabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Forza19o3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Forza19o3

Webmaster / İstanbul

Alt 27-06-2012 #3
Evet kontrol paneli var ancak veritabanı nereye nasıl oluşturcağım hakkında bilgim yok php ile yeni çalışıyorum makale konu falan varmı bununla ilgili acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 27-06-2012 #4
Hosting firmalarının kullandıkları birkaç çeşit kontrol paneli var. Kontrol panelinizin hangisi olduğunu öğrenip, örneğin Cpanel ise, google'da Cpanelde veritabanı oluşturmak diye aratırsanız birşeyler bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
workgafeweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workgafeweb

Fotoğrafçı / Kahramanmaraş

Alt 02-07-2012 #5
aldiginiz host nedir ayrıca php nasıl bir sistem kuruyorsunu localde calışan sistemler hostingte daha ii çalışır...
Bu mesajdan alıntı yap
yeakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeakca(29)

Grafiker / Kütahya

Alt 09-07-2012 #6
Local de veritabanıyla mı çalıştınız? Eğer öyleyse mysql ile veritabanını dışa aktarıp hostunuzdaki mysql kullanarak içe aktarmanız gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
HknDMN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HknDMN

Webmaster / Konya

Alt 28-08-2013 #7
Öncelikle hostunuzun linux olmasına dikkat edin.
Host firmanıza Danışarak Hostinginizin Panel Girişini sorun ( örn: cpanel, plesk, directadmin vs)

varsayalım cpanel ( googlede cpanel verı tabanı oluşturma dıye aratın bir çok acıklama bulursunuz ben buradan anlatmak isterım ama anlatması uzun geliyorPhp bilen arkadaşlar yardım edin lütfen yanı hostingizin panelını öğrendıkren sonra google amcadan aratabılırsınız. zaten localde kurup calıstırıyorsanız hostıngdede fazla sıkıntı çekmeden çalıstırırsınız.
Bu mesajdan alıntı yap