php-fireworks ve dreamweaveri birlikde kullanmak?

Web Tasarımı - php-fireworks ve dreamweaveri birlikde kullanmak? ...

Crazy_Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crazy_Time

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slmlar Arkadaşlar.

Html-php gibi kodlar yazabiliyorum.Dreamweaver'ide az çok biliyorum.Tek Eksiğim fireworks.Onuda Yavaş Yavaş Öğreniyorum.Benim Sorum;Mesela Fireworksde Bi Site Oluşturduk.Bunu Dwye geçirdim ama Bundan Sonra tema üzerinde nasıl çalışıcaM?Örneğin Hazırladığım arayüze php kodlarını nasıl entegre edicem?

Bu konu hakkında bilgi verirseniz Veya Türkçe Kaynak Adresleri Verebilirseniz Çok Sevinirim....

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üst solda tasarımının gördüğün yerde split sekmesi var bas oraya hem tasarım hem kod bölünü görürsün , code bölümündende kodları görür içine php kolar ekler , kaydeder çalıştırırsın. Zaten daha önceden php çalıştırıp yazabiliyormuşsun kod yazabilip html e ye dreamweaver ile entegre edememen de ilginç bu arada , php yi nasıl açıcağını biliyorsundur . Tasarımlarını önizleme yapmak için f12 ye basıyosun dream da
Bu mesajdan alıntı yap

Crazy_Time

Alt 18-01-2009 #3
Tam olarak kendimi anlatamamışım Sanırım ;

Arayüzde Yanda Bi menü için dikdörtgen war dielim.Bomboş bi Dikdörtgen.Bu dikdörtgenin içine atıyorum kullanıcı giriş bölümü ekliycem php ile.Bunu yapamıyorum sorunum bu iştephp-fireworks ve dreamweaveri birlikde kullanmak?
Bu mesajdan alıntı yap

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2009 #4
Dreamde split sekmesine tıklıyorsun , arayüzde diktörtgen üstüne tıkla sonrada dream splitte iken senin diktörtgene tıkladığın yeri üsttede kod sekmesini gösterir ve diktörtgenin html kodunu görürsün . Cursorun işaretlediği yere silmeden kod sekmesinde php kodlarını yazarsın.Sonrada php sayfanı çalıştırırsın.
Bu mesajdan alıntı yap

Crazy_Time

Alt 18-01-2009 #5
Çok Teşekkürler Eyw.Çözdüm Olayıı php-fireworks ve dreamweaveri birlikde kullanmak?))Peqi Konu açmadan bir soru daha sorayım hemen;

Arayüzün Monitöre Göre Genişleyip Küçülmesini istiyorum.Sabit Bi Arayüz Olmasın Yani.Monitörün Büyüklüğüne Göre Büyüyüp Küçülsün İstiyorum...Bunu Fireworksdenmi dreamdenmi yapıcam ve nasıl yapıcam ?php-fireworks ve dreamweaveri birlikde kullanmak?
Bu mesajdan alıntı yap

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2009 #6
Bunu javascriptle yapacaksın .Javascriptin dream le yada fire ile alakası yoktur. İnternette arattır çok kolay bulursun. .
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
birlikde, dreamweaveri, kullanmak, phpfireworks