Php + Flash Üyelik Sistemi

Flash - Php + Flash Üyelik Sistemi ...

JeoleX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JeoleX

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 21-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Sitemde bazı şeyleri kısıtlamak için üyelik sistemi kullanmayı planlıyorum. Flash bir kaynağım var ama onda sadece asp versiyonu var.
Acaba php versiyonlu nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz. Dersi filan varsa verebilirimisiniz. Şimdiden sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 21-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen konu ile alakalı başlık kullanın!
Bu mesajdan alıntı yap

JeoleX

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 21-06-2008 #3
Konudan çıktığımı düşünmüyorum baslıkda Php + Flash üyelik sistemi demişim
mesajımdada aynı konu ile ilgili bir şey istemişim.
Bu mesajdan alıntı yap
taros84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taros84

Matbaacı / Giresun

Alt 14-07-2008 #4
evet php ile olabailir ama veri alımı ve gönderimi için kullanılır artı siten asp tabanlı ise asp ile yap derim argonitma aynıdır cünkü yok ben illa php kullanıcam diyorsan ayrı flash la hazırlanmış üye girişi varmı yani flashta action scriptle yazılmız bir cookie sistemi varmı varsa asp ilede veri alabilir ve gönderebilirsin yoksa şayet yardımcı olurum
flashta action script cookie nasıl yazıldığına dair ama as2 olarak
Bu mesajdan alıntı yap

JeoleX

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 16-07-2008 #5
vallahi ben flash dersli veren bir kitap aldım. orda anlatmıs yaptım ben ama asp sadece php si yok banada phpsi lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2008 #6
eğer flash üyelik sistemi yapıpta forum gibi bişi kullanıcaksan siteni çok kasarsın sadece php ile flash bileşenli bi üyelik sisteminde sadece üyelerin görebileceği fiyat listesi gibi bişi yapıcaksan elimde hazır kodlar vardı atabilirim.. ama arşivimden bulmam lazım.
Bu mesajdan alıntı yap

JeoleX

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 16-07-2008 #7
Yok forum gibi birşey yapmıyacağım. Sitemde işi yapıcak olan arkadaşlarla iletişime geçmek için iletişim formunu doldurması gerekiyor. Onun için üyelik koymak istiyorum yani üye olmadan iletişime geçemeyecek. Bİrde çok şey istiyorum ama üyelik sistemınde bazı üyelere özel haklar verebileceğim mesela diyelimki birisi tez yazım işi yapıyor meşgul olduğunu belirtmek için ziyaretçilere üyelik sistemınden giriş yapıp durumunu meşgul yapıcak. Epey karışık ama Php + Flash Üyelik Sistemi
Bu mesajdan alıntı yap
nazmiemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nazmiemre

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #8
ben flash içerisinde bir üye girişi yaptım. üyeleri firma kendi php panelinden oluşturuyor. şifresi olan müşteri flash site içerisinden login girişi yaptıktan sonra galeriye ulaşabiliyor.

Biraz daha geliştirip flash sitenin xml çıkışlı galerisini panele bağladım. Fash sitenin galerisini yönetim panelinden yönetebiliyorum. Resim ekleyip çıkarabiliyorm. Resimleri panelden boyutlandırabiliyorum. Flash siteme müzikleri panelden ekleyip çıkarabiliyorum.

Diyeceğim şuki flash siteler artık daha çok cezbeder oldu. Ben sadece tasarımcıyım. Yazılım yok ama bunları as2 php ve xml üçgeninde yaptım. Biraz araştırmanız yeterli
Bu mesajdan alıntı yap
alemci_42.tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alemci_42.tr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 17-07-2010 #9
ArkadasLAr Banada Üyelik Sistemi Yapımını AnLatabilecek bi arkadas Varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
alemci_42.tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alemci_42.tr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 26-07-2010 #10
Yapan adam akıllı bişeyLer yazarsa Bilmeyenler Ögrenecek ama burada Yapan yoq beLLi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
flash, php, sistemi, üyelik