PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar PHP freelancer arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: PHP konusunda Uzman. Tercihen MVC bilen Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhaba, birlikte çalışacağım, script ...

grafikvincent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikvincent

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PHP freelancer arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PHP konusunda Uzman. Tercihen MVC bilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba, birlikte çalışacağım, script editleyecek veya sıfırdan yapacak uzman php ci aranıyor. İstanbul çevresi olması tercih sebebidir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli - PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli ya da PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli | PHP freelancer arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

avanoslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avanoslu

Webmaster / Nevşehir

Alt 10-11-2011 #3
Profesyonel olarak yardımcı olabilirim.

www.ahmetdemircili.com