PHP ile guvenli cikis sorunu

Php, Asp, Perl, Html - PHP ile guvenli cikis sorunu ...

createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Alt 20-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar... Php ile uyelik sistemi yaptim. Sistem bildigimiz session_start(); - session_destroy(); sistemi. Fakat soyle bir sorunum var... Guvenli cikis yaptigimda uye giris sayfasina yonlendiriyorum ve kullanici adi ve parola hanelerinin ici dolu olarak geliyo. Pc yi kapatip acioyorum her zaman uye adi neyse ama parolada hafizada kayitli kaliyor ve buda bilgisayar basina kim otursa sisteme giris yapabilir demek.. bu sorunu nasil ortadan kaldirabilirim ? Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shereff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shereff

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Giriş yaptığınız formu post ettikten sonra kullandığınız browser'ın şifrenizi kaydetmesine izin vermişiniz gibi görünüyor.
Veya girilen kullanıcı adı ve şifreyi cookie içine kaydedip form gösterildiğinde tekrar yazıyor olabilirsiniz (inputların value değerlerini kod içinde doldurmadığınızdan emin olun)
Bu mesajdan alıntı yap
createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Alt 30-01-2012 #3
Tesekkurler yardimin icin. Sorunu value icine bos deger atayarak cozdum.
Bu mesajdan alıntı yap