PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar PHP İşleriniz Yapılır Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: PHP, MYSQL, jQuery, Css ( Fazla Değil ) Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Ajanlarda Web Sitelerin De Ortak Sistem Hazırladım ...

SuleymanYilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SuleymanYilmaz

Webmaster / Mersin

Alt 21-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PHP İşleriniz Yapılır

Program/Seviye: PHP, MYSQL, jQuery, Css ( Fazla Değil )

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Ajanlarda Web Sitelerin De Ortak Sistem Hazırladım . PHP Script Derlemesi, Ekleme Çıkarma Ve PHP Sorunlarında Çözüm Sağladım

İşle ilgili açıklama: PHP İşleriniz Yapılır

E-posta:

Telefon: 0536 229 54 22
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli - PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli ya da PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli | PHP İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap