Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli ...

ceka39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceka39

Webmaster / Kocaeli

Alt 21-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı

Program/Seviye: PHP : Uzman
Css: Uzman
Jquery: İyi
javascript: İyi
SQL: İyi
Dreamweaver: iyi
Photoshop: İyi
Web dışında:
Java: iyi
C#:iyi
After Effect: Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Talep edildiğinde çalışmalarım istenilen kişiye gönderilecektir

İşle ilgili açıklama: Bilgisayar müh. 4.sınıfım. Okula gitmekten çok programlamayla uğraşıyorum. Daha önce bir şirkette web otomasyon tarzı siteler yaptım. Ayrıca birkaç freelance iş ve bunun dışında kendime birkaç site yaptım. Şuan çalışmıyorum. Freelancer olarak çalışabilirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli - Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli ya da Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli | Php, Jquery, Css Profosyonel Freelance Yazılımcı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..