Php reseller öneriniz?

Php, Asp, Perl, Html - Php reseller öneriniz? ...

Php reseller öneriniz?
mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Php reseller öneriniz?

Alt 28-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Şuan çalıştığım firmanın hizmetinden hiç memnun değilim. Bana kaliteli, mümkün olduğunca sorunsuz çalışan bir Php Hosting firması lazım. Googleda arama yaptım tabii ki de ama klasik listelerden ziyade sizin çalışıp memnun olduğunuz yada olmadığınız firmaları öğrenmek istiyorum. Sözleşmeyi yenilemeye az zaman kaldı. Önerilerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 28-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne tür bir hizmet arıyorsun cms, forum için falan ise özel hosting paketleri olan firmaları tercih ediniz.Eğer firma sitesi yada kişisel ise türkiyedeki en iyi firmaların paketlerini karşılaştırabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
cloudbunny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cloudbunny

Webmaster / Trabzon

CloudBunny

Alt 29-04-2014 #3
Merhaba arkadaşlar. Şuan çalıştığım firmanın hizmetinden hiç memnun değilim. Bana kaliteli, mümkün olduğunca sorunsuz çalışan bir Php Hosting firması lazım. Googleda arama yaptım tabii ki de ama klasik listelerden ziyade sizin çalışıp memnun olduğunuz yada olmadığınız firmaları öğrenmek istiyorum. Sözleşmeyi yenilemeye az zaman kaldı. Önerilerinizi bekliyorum.
Merhabalar,

İsteğinizi karşılayabilecek kesinti ve hizmet konusunda kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınız %99.999 uptime garantili cloud alt yapıda php hosting ve reseller paketlerimiz bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederseniz yardımcı olmak isteriz. T

Teşekkürler.

www.CloudBunny.net
Bu mesajdan alıntı yap
mrtdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtdrn

Webmaster / Kayseri

Alt 21-05-2014 #4
Onofis bence hem uygun hem kaliteli 100 den fazla sitem bariniyor 3. Senem
Bu mesajdan alıntı yap
osmandincer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandincer

Webmaster / İstanbul

Alt 14-10-2016 #5
Yaklaşık 10 yıldır sürekli kullandığım ve en ufak sıkıntı yaşamadığım webarisi.com kesinlikle tavsiyemdir.

Her konuda %100 memnun kalırsınız. Sorunlarınızda ticket açarsınız kısa sürede çözerler.
Bu mesajdan alıntı yap