PHP Shop Sistemi - Freelancer

Sonuçlanan İlanlar - PHP Shop Sistemi - Freelancer Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, php' ye hakim, sifirdan, farkli bir php shop yazabilecek arkadaslar araniyor. Teslimat süresinin kisaligi cok önemlidir. Saygilarimla.....

mehgiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehgiz

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

php' ye hakim, sifirdan, farkli bir php shop yazabilecek arkadaslar araniyor.

Teslimat süresinin kisaligi cok önemlidir.

Saygilarimla..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ysmagician isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysmagician

Webmaster / İstanbul

Alt 18-02-2010 #3
Merhaba,

Şu an bir şirkette çalışmaktayım. xHTML, CSS, Flash, PHP ve MySQL bileşenleri ile şirket içi online sistemler geliştirmekteyim. Ayrıca dışarıya yaptığım dinamik web siteleri ve interaktif uygulamalar da mevcuttur. Kullanıcı arayüzü ve yazılım altyapısı geliştirme konusunda deneyimliyim. Aynı zamanda lisans eğitimi almış multimedya ve e-öğrenme tasarımcısıyım. Şu an çalıştığım şirket için ayrıca eğitim ortamı da tasarlıyorum. Flash AS 2 kullanarak interaktif çalışmalar ve konu anlatımları hazırlıyorum. Morpa Kampüs projesinin Actionscript yazılım altyapısını geliştiren ekibin içindeyim.

İlanınızla ilgileniyorum. Çalışmaya ve işi zamanında teslim etmeye önem veren disiplinli bir insanım.

İletişim: *********