PHP Üyelik Sitesi Yardım

Dreamweaver - PHP Üyelik Sitesi Yardım ...

PHP Üyelik Sitesi Yardım
wira_reis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wira_reis

Öğrenci (Diğer) / Gaziantep

PHP Üyelik Sitesi Yardım

Alt 06-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar. ben dönem ödevi olarak php ile üye kayıt ve login ödevi aldım. keşke almaz olaydım. php ile ilgili bilgim yok. html biliyorum. ama onda yapılmıyor. php de yapıyorum fakat database lazımmış. biraz araştırdım. hep verilen bilgiler, scriptler falan hosta yüklenmek için verilmiş.. yani web sitesi almak lazımmış. ama benim bunu basit bir şekilde halletmem için ne yapmam gerekiyor ? sadece anasayfa üye kayıt ve üye girişi olacak. ve kayıt olan üye, giriş yapsın yeter. ekstra hiç birşeye gerek yok.. bana yardım edebilirseniz çok minnettar olurum ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Unicorn Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unicorn Design

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum apache triad yada wamp server yükle bilgisarına böylece bu programlar sana sanal bir sonucu yaratıp tıpkı web siten varmış gibi bilgisayarının üstünde çalışmana imkan tanır. daha sonra üyelik scriptlerinin hazır olanları var onlardan birini çeker bir web siten olmadan halledebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
acadmax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acadmax

Eğitimci / Bursa

Alt 18-04-2010 #3
bence easyPHP kurabilirsin php ve mysql için
Bu mesajdan alıntı yap
AyseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseV

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 18-04-2010 #4
banada lazim sinavim icin login fonctionu, ben bulursam paylasirim , bilen arkadaslar varsa paylasabilirlermi bi zahmet, yani nasil yapilcagni biraz aciklarlarmi, once php my adminden database flnmi yapilcak, snra phpde mi yazilcak, simdiden tesekkurler, ya turkcesinide tam bilmedigim icin anlatamiyorum derdimi PHP Üyelik Sitesi Yardım
ben okulda sorcam bulursam buraya yazarim..
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 19-04-2010 #5
İlk önce neden bilmediğiniz konularda ödev alıyorsunuz onu anlamış değilim. Sizin istediğiniz konu yani PHP Üyelik sistemi biraz teferruatlı bir konudur. PHP Platformunda Çalışma ,Temel PHP fonksiyonları , Veritabanı bağlantıları , Veritabanına veri yazdırma , Veritabanından veri çekme, PHP SESSION Kullanımı ve Çıkış İşlemleri başlıklarından oluşur. Biz size yardımcı oluruz ama uzun bir konu olduğundan hemen yardımcı olabilmemiz imkansız. Burdan alıp hazırladığınız kodları öğretmeninize gösterdiğinizde size bazı sorular sorabilir: "Bu foknsiyonun amacı nedir? mesela. Sizin bilginiz olmadığı için mecburen cevap veremeyeceksiniz. Bunun için ilk olarak öğretmeninizle konuşup sanırım HTML - CSS konularında bilginiz var, bu konularla ilgili bir ödev alıp PHP yi öğrenip daha sonra üyelik sistemine geçmenizi öneririm.

Bu konu hakkında yakın zamanda bir ders hazırlayacağım. Ordan takip edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ugurecordz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurecordz

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-05-2010 #6
bunların hiç birine gerek yok.size tavsiyem bu konuda ** sitesini takip etmeniz.Davud Resul arkadaşımız bu konuyu bir satır kod yazmadan seçerek anlatmış 3 dvd lik php eğitim seti mevcut.reklam değil sadece size yardım amaçlı...
Bu mesajdan alıntı yap
alicansofu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicansofu

Webmaster / İzmir

Alt 19-05-2010 #7
İlk Öncelikle Kayıt formu. Login Bölümü Peki üyeler içeride ne yapıcak buna benzer bir scriptim olması lazım kendi yazımım paylaşabilirim bir işime yaramıyor PHP Üyelik Sitesi Yardım

Localhosttan felan anlamıyorsanda domain al hostingi ben karşılarım sorun değil. Projen sonuçlanınca hostingi kapatırım ama PHP Üyelik Sitesi Yardım haha Şaka bi yana konuyu bıraz daha aç anlıyalım ne demek istediğini.
Bu mesajdan alıntı yap
ßy_AyDoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßy_AyDoS(24)

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 28-04-2011 #8
Arkadaşlar bende sizin gibi siteme yönetici panelli üyelik sistemi felan lazımdı. 75 tL ye video eqitim seti aldım ve onu kullanıyorum çok işime yaradı sizde öyle bişeyler yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
caporeista isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caporeista

Webmaster / İstanbul

Alt 28-04-2011 #9
Problemi çözemediyseniz arkadaşlar yardımcı olurum *** a mail atarsanız kimler istiyosa onlara gönderebilirim .
Bu mesajdan alıntı yap