php ve asp dinamik site için acil yardım

Php, Asp, Perl, Html - php ve asp dinamik site için acil yardım ...

ruzgar107 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgar107

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 04-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bi proje aldım okuldan php veya asp tabanlı dinamik bir site yapacağım admin siteye girdiğinde sitedeki haberleri ve diğer şeyleri güncelleyebilecek bunu nasıl yapacağım.yönetim paneli filan mı yapacağım yardımcı olursanız sevinirm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

xice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xice

Webmaster / Malatya

Alt 08-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım dediğin basit birsey ama bir coder göre senin hiç cod deneyimin yoksa biraz zorlanırsın hatta baya bi zorlanrsın yinede elimden geldiğince yardım etmeye çalısırım özel mesaj atman yeterli
Bu mesajdan alıntı yap
emin1689 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emin1689

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2010 #3
Özel Msj ben atıcam ama atamıyorum :S:S
Bu mesajdan alıntı yap
alicansofu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicansofu

Webmaster / İzmir

Alt 17-05-2010 #4
Tamamen sen kodlamıyacaksan. Sadece Paneli olacak bir web sitesi ise. Hazır İçerik Yöneticileri var.

1. Joomla ( php ) Full Kontrol Panellidir. Mysql Tabanı kullanır. İnternet üzerinde Milyonlarca Teması vardır. Bileşenler Modüller herşeyi kolaylıkla bulabilirsin.. Denemek için Resmi Sitesi Joomla!

2.Wordpress (php ) Full Kontrol Panellidir. Blog olarak piyasaya sunulmuştur. Ama Bir Çok amaca göre kullanabilirsin.. Temaları Eklentileri Bol miktarda Mevcttur.
WordPress Türkiye

İllahaki Asp Dersen php ve asp dinamik site için acil yardım

Google ' a Asp Portallar Yazdığında Güvenilir Web Sitelerinden indirme Linklerine ulaşabilirsin.

Bunları Kurabılırsın. Ben kuramam diyorsan php ve asp dinamik site için acil yardım Bence Biraz Araştır Videolu Kurulum Anlatımları Muhakak vardır.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Takıldığın Nokta veya sorun olursa yaz gördüğüm takdirde cevaplarım php ve asp dinamik site için acil yardım

Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
renkselreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renkselreklam

Bilg. Teknikeri / Afyonkarahisar

Alt 22-05-2010 #5
Bende bitirme projesi olarak asp.net & Ajax ile dinamik bir websitesi yaptım çok güzel oldu. Biraz daha geliştirirsem pazarlayabilirim aslındaphp ve asp dinamik site için acil yardım sana tavsiyem illaki asp ile yapmak zorunda değilsen asp.net' i tavsiye ederim visual studio 2008 ile istediğin gibi bir site yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
ruzgar107 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgar107

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 01-06-2010 #6
arkadaşlar çok teşekür ederim cevabım geç oldu kusura bakmayın çok sağolun
Bu mesajdan alıntı yap