php yardım

Php, Asp, Perl, Html - php yardım ...

php yardım
farketmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

php yardım

Alt 02-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar bende forum sitesi yapmak için bi pro vardı zinpi onu klasöre çıkardım fakat içindeki dosyaların geneli php ben forum sitesini şimdi nasıl yapabilirim yardım edebilecek olan varmı acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hengame isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hengame

<google>:)</google>

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 22-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
forum sisteminin çalışması için cpanel yada plesk panelinizden mysql oluşturmalısınız. mysql oluşturdak sonra dosyaları ftpnize upload edin sonra ise ayarlar bağlantı yapılan php dosyanızı açınız genelde config.php wp-config.php ayar.php db.php gibidir. cpanel yada pleskte yazdıgınız mysqlu aynısını burayada yazmalısınız sonra ya install vardır otomatik kurar yada phpmyadminden sql u göndermeniz gerekli. kısaca anlatım bunlar hangi sistemi kurmak istiyorsanız adını belirtin daha ayrıntılı bilgi verebilirim
Bu mesajdan alıntı yap

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #3
evde olduğum bir ara cpanel bu programı indirip kurcalayacağım büyük ihtimal başarırım. tabi ilk baş şu öss sınavını bi atlatayımda php yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-05-2008 #4
evde olduğum bir ara cpanel bu programı indirip kurcalayacağım büyük ihtimal başarırım. tabi ilk baş şu öss sınavını bi atlatayımda php yardım
Cpanel linux serverlerde bulunan bir yönetim panelidir. Kendi evinde deneme yapacaksan easyPHP veya Abria Marllyn bu programları öneririm. Tek bi kurulunla php ye çalışma ortamı sağlayan apachi, mysql ve php5 otomatik kurulur.
Bu mesajdan alıntı yap

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2008 #5
alone kardeşim teşekkür ederim çünkü evde kendim öğrenmeye çalışacağım tabi okul ile nasıl yürüteceğim bilmiyorum php yardım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
php, yardm, yardım

Kapat
Şifremi Unuttum?